Wesprzyj zwierzaki, uszyj misia dla dzieci. Weekend z atrakcjami w Magnolii

Fot. mat. pras.

Pomocowy weekend szykuje się w galerii Magnolia Park we Wrocławiu. W sobotę 20 listopada zaplanowano zajęcia edukacyjne  „Psiej szkoły”, tego samego dnia na najmłodszych będą czekały także krawcowe, które w ramach akcji „Uszyj misia i pomóż dzieciom w potrzebie” pokażą, jak z kilku materiałów stworzyć misia dla podopiecznych Hospicjum dla Dzieci.

Mówi Marta Kocik z Magnolia Park.

Od godz. 11.00 do 14.00 co godzinę będą startowały zajęcia edukacyjne w „Psiej szkole”, nie zabraknie też konkursów z nagrodami i malowania dziecięcych twarzy. Będzie można również wypleść matę węchową dla swojego pupila lub psiaka Ekostraży – stowarzyszenia zajmującego się ochroną oraz ratowaniem zwierząt domowych i dzikich, przede wszystkim na Dolnym Śląsku.

W ramach projektu 'Wesprzyj zwierzaki w potrzebie” odbywa się również zbiórka karmy dla zwierząt, koców i środków czystości. W zamian za pomoc organizatorzy przygotowali grawerowane identyfikatory dla właścicieli czworonogów, a każde dziecko otrzyma folder z kolorowankami – dodaje menedżer galerii.

Inicjatywa ma zwrócić uwagę na potrzeby zwierząt, zwłaszcza bezdomnych i porzuconych, którymi zajmują się lokalne instytucje. Jednocześnie 3 grudnia do kin wejdzie premiera – film „Clifford. Wielki czerwony pies”.

Wydarzenia w Magnolia Park

  • „Wesprzyj zwierzaki w potrzebie”

Zbiórka darów: 17-19 listopada godz. 13.00-19.00 oraz 20 listopada godz. 11.00-18.00.

„Psia szkoła” i spotkania z wolontariuszami – 20 listopada, godz. 11.00-18.00.

Plac przed salonem Jubitom, przy wejściu z ulicy Legnickiej, parter.

  • „Uszyj misia dla dzieci w potrzebie”

20 listopada godz. 12.00-18.00, na placu między Empikiem a Super-Pharm.

Plac między Zara i Peek&Cloppenburg, parter.

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content