Zbliża się Weekend Niepodległości. Warsztaty, spotkania i powrót Ogórka

mat. pras.

Centrum Historii Zajezdnia zaprasza do udziału we wspólnym świętowaniu. Animacje dla najmłodszych, gra rodzinna czy możliwość zwiedzenia wystaw dla za darmo – to propozycja na najbliższy długi weekend.

Narodowe Święto Niepodległości już w czwartek 11 listopada. Świętowanie rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości potrwa aż do niedzieli – mówi dyrektor CH Zajezdnia, Marek Mutor.

W programie Weekendu Niepodległości w Zajezdni znalazły się: darmowe wejścia na wystawy (powojenny Wrocław, Zajezdnia Strajkuje), fotobudka, malowanie twarzy, Bajkowe Poranki, spotkania autorskie, warsztaty z sitodruku i warsztaty plastyczno-patriotyczne. Będzie też gratka dla fanów motoryzacji.

Jelcz 043 będzie kursował po ulicach Wrocławia*. Przejazd autobusem jest bezpłatny. Dodatkowo na placu przy ul. Grabiszyńskiej zobaczymy zabytkowe auta w ramach IV Niepodległościowego Spotkania Klasycznych Pojazdów.

* Liczba miejsc na przejazdy zabytkowym autobusem Jelcz 043 jest ograniczona do 45 osób. Obowiązują rezerwacje pod adresem wystawa@zajezdnia.org. Dzieciom poniżej 13 roku życia musi towarzyszyć opiekun.

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content