Lokalniaki – ściągnij aplikację i bądź na bieżąco z ofertą lokalnych produktów

mat. prasowe

Tomasz Hutnik z Brzeziej Łąki zbudował i wdrożył, wraz z gminą Długołęka, bezpłatną aplikację na Androida, która będzie wspierać lokalnych rolników w sprzedaży ich produktów. Aplikacja pozwala przedsiębiorcom i rękodzielnikom samodzielnie dopisać się do listy, a jej użytkownikom pomaga szybko i sprawnie wyszukiwać na mapie pożądanych wyrobów oraz namiarów na producentów.

Jest to alternatywa dla tradycyjnej listy rękodzielników, która od dłuższego czasu znajduje się na gminnej stronie internetowej: https://gmina.dlugoleka.pl/…/kupuj-lokalnie-wspieraj…/Dzięki temu każdy samodzielnie może zaoferować swoje dobra innym.
Jak to wszystko się zaczęło? – Pan Tomasz zadzwonił do nas z taką propozycją, a my ją przeanalizowaliśmy i postanowiliśmy wdrożyć. Jesteśmy – jako samorząd – dobrze znani ze wsparcia lokalnego biznesu, rolników raz producentów. Na naszej stronie internetowej mamy dedykowaną zakładkę dla przedsiębiorców, otrzymaliśmy tez ogólnopolską nagrodę w dziedzinie wsparcia ich działań. Tym bardziej cieszy nas fakt, że pan Tomasz wymyślił taką inicjatywę – mówi Agnieszka Boruta, inspektor ds. promocji i współpracy z zagranicą z Długołęki.

mat. prasowe

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content