Salwatorianie zapraszają młodych do Bagna

Fot. Salwatoriańskie Forum Młodych

W archidiecezji wrocławskiej powstało duże centrum młodzieżowe. Już 25 września w nowej siedzibie RMS-u i SOP-u w Bagnie (powiat trzebnicki) odbędzie się ogólnopolskie czuwanie. Uczestnicy wraz z gośćmi podejmą w rozmowach wątek domu.

Po kilku miesiącach prac, do użytku oddano nowy dom rekolekcyjny salwatorianów w Bagnie (40 km od Wrocławia). Stał się on ośrodkiem dla młodzieży ulokowanym w pięknym zabytkowym pałacu.

-Nasz dom jest otwarty dla każdego: nie tylko wspólnot, ale też osób które chciałyby przyjechać na rekolekcje – mówi ks. Maciej Szeszko, dyrektor „ToTu„.

Na takie miejsce salwatorianie czekali 10 lat.

Sobotnie czuwanie dedykowane jest młodym z całej Polski, zwłaszcza osobom przygotowującym się do bierzmowania. W programie m.in. praca w grupach, występ mima, prelekcja wspólnoty Dobrego Pasterza z Katowic o bezdomności – dodaje ks. Maciej.

Wieczorną Eucharystię (o godzinie 20.45) odprawi prowincjał polskich salwatorianów ks. Józef Figiel SDS. Wstęp wolny i praktycznie nieograniczony. Na spotkanie obowiązują zapisy TUTAJ do 24 września do godz. 22.00.

Na rozmowę z ks. Maciejem Szeszką zapraszamy w piątek po godz. 14:10.

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content