Zagraj w piłkę z TAURONEM. Wygraj sprzęt dla klubu

fot. Łukasz Zimnoch

Zachęcenie do aktywności sportowej to pomysł katowickiego koncernu na świętowanie Dnia Niepodległości. Do turnieju TAURON Junior Cup firma zaprasza dzieci z roczników 2012, 2013 i 2014. Udział w rozgrywkach jest bezpłatny. Wszystkie zakwalifikowane od Wielkiego Finału drużyny otrzymają atrakcyjne nagrody finansowe. 

Około stu drużyn młodych piłkarzy zmierzy się w tegorocznej edycji TAURON Junior Cup. Zawodnicy rozegrają mecze eliminacyjne w Krakowie, Wrocławiu i Siemianowicach Śląskich. Finał imprezy zaplanowany jest w TAURON Arenie. Zapisy przyjmowane są przez internetowy formularz – https://bit.ly/3A5pQZj.

TAURON Junior Cup to lekcja nowoczesnego patriotyzmu dla najmłodszych oraz szansa na rozwijanie dyscypliny, zamiłowania do zdrowego trybu życia oraz szacunku do drugiego człowieka. TAURON od lat jest ambasadorem polskiego sportu – mówi Artur Michałowski, p.o. prezesa zarządu TAURON Polska Energia.

Łukasz Zimnoch, rzecznik prasowy TAURON.

Tegoroczne rozgrywki to już trzecia edycja turnieju TAURON Junior Cup. Tym razem do Wielkiego Finału wejdą 24 zespoły, a każdy z nich będzie mógł liczyć na atrakcyjne nagrody pieniężne. Pierwszą część eliminacji zawodnicy rozegrają w krakowskiej Com-Com Zone Nowa Huta już 2 października. Kolejne mecze odbędą się w Hali Orbita we Wrocławiu (9 października) i Kompleksie Sportowym Michał w Siemianowicach Śląskich (16 października). Rozgrywki organizowane są we współpracy ze Stowarzyszeniem SIEMACHA.

Zapisy na turniej przyjmowane są do 24 września lub do wyczerpania puli miejsc. Swoją drużynę do turnieju zgłosić można przez specjalny formularz internetowy dostępny na stronie https://bit.ly/3A5pQZj

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content