Zgłoszenia do ogólnopolskiego forum Wrocław Miastem Muzyki

fot. Radio Rodzina

Od 13 do 17 października muzyka chóralna zapanuje w mieście. Wrocław Miastem Muzyki połączy muzykujących profesjonalistów i amatorów, dając im możliwość udziału w trzech wydarzeniach: Ogólnopolskim Konkursie dla Dyrygentów, Konferencji Chóralnej oraz Ogólnopolskim Konkursie dla Chórów w trzech kategoriach.

-Pomysł na realizację projektu zrodził się podczas rozmów z chórzystami – mówi Sebastian Sikora, dyrygent, muzyk i dyrektor artystyczny wydarzenia.

Dla uczestników z całej Polski trwa nabór zgłoszeń. Chętni do wzięcia udziału w konkursie chóralnym, dyrygenckim (do 35. roku życia) i/lub w konferencji naukowej powinni wysłać zgłoszenie do 20.09.2021 r. za pomocą formularza online.

Spotkania i koncerty odbędą się w trzech przestrzeniach Wrocławia: Sali Wielkiej Starego Ratusza, Sali Sesyjnej Dworca Głównego PKP oraz Sali Koncertowej Polskiego Radia. Chóry goszczące na Forum będą miały możliwość zaprezentowania swojego repertuaru mieszkańcom na dodatkowych koncertach.

Wrocław Miastem Muzyki – Ogólnopolskie Forum Chóralistyki zaplanowano na 13-17 października. Myślą przewodnią Forum jest wzajemne wspieranie się uczestników w rozwoju muzycznym oraz dzielenie się doświadczeniami i wymiana kontaktów.

Szczegóły na stronie organizatora: https://kulturalnykoneser.pl/wmm/.

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content