Maciej Piasecki o szansach reprezentacji Polski na udział w mistrzostwach świata

fot. Radio Rodzina

Polska pokonując Albanię 4:1 zrobiła krok do przodu w eliminacjach do mistrzostw świata w piłce nożnej Katar 2022. Przed naszą reprezentacją jeszcze długa droga, ale wyjście z grupy nie jest niemożliwe. Na ten moment zajmujemy 2. miejsce w grupie I.

Nasz Poranny Gość – dziennikarz sportowy z portalu naTemat.pl – Maciej Piasecki zaznacza, że wolałby, aby drużyna miała perspektywy na przyszłość, niż na siłę starała się dostać na wielkie imprezy.

– Albania miała w całym meczu nad nami wyraźną przewagę sportową, jeżeli tutaj czegoś nie poprawimy, to występ Polaków na mundialu nie będzie cieszył kibiców – dodaje ekspert.

W rozmowie poruszyliśmy również inne sukcesy sportowe, takie jak zdobycie mistrzostwa świata przez kadrę U-19 w siatkówce.

– Warto podkreślić, że wśród mistrzów świata są akcenty wrocławskie – Kamil Szymendera i Tytus Nowik – komentuje nasz rozmówca.

W dalszej części wspomnieliśmy o występach naszych reprezentantów na US Open oraz ciężkim worku medalowym, który zbierają nasi paraolimpijczycy.

Posłuchaj:

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content