Mężczyźni Świętego Józefa zapraszają na rekolekcje dla mężczyzn

fot. Radio Rodzina

Mężczyźni Świętego Józefa zapraszają na rekolekcje dla mężczyzn, które odbędą się w sobotę 11 września w Domu Sióstr Notre Dame we Wrocławiu. 

Konferencję pt. „Mojżesz, dorastanie mężczyzny do przywództwa” wygłosi ks. dr Jan Konior SJ filozof, teolog, sinolog, rekolekcjonista, mężczyzna, nasz przyjaciel i sympatyk. 

Połowa wakacji minęła i koniec urlopów nadciąga wielkimi krokami. Rekolekcje 11 września to dobry moment, aby zrzucić z siebie wakacyjny kurz i wrócić umocniony wspólną modlitwą do pięknej, męskiej, ojcowskiej, małżeńskiej codzienności.

Nikt nie rodzi się mężem, ojcem czy liderem. Do tej roli przygotowuje się od najmłodszych lat, kształtując swoją postawę, tworząc własną hierarchię wartości i rozwijając elementarne poczucie ludzkiej przyzwoitości. Bycie przywódcą to nieustanny proces dojrzewania i dorastania do realizacji tego powołania. To wielka odpowiedzialność za siebie i innych, jednak przede wszystkim to pełne otwarcie się na Bożą łaskę i realizowanie woli Boga Ojca. Niczym Mojżesz który przeszedł długą i trudną drogę zanim został przywódcą swojego narodu.

Program rekolekcji w sobotę 11 września

09:00 Rejestracja
09:30 Modlitwa uwielbienia
10:00 Konferencja I
11:00 Kawa/herbata
11:30 Konferencja II
12:30 Kawa/herbata
13:00 Konferencja III
14.00 Mała grupa
15.00 Msza Św.
16.00 Agapa
17:00 Zakończenie

Miejsce wydarzenia:
DOM Notre Dame
ul. św. Marcina 12, Wrocław
(Dawny Gród Piastów Śląskich – najstarsze miejsce na mapie Wrocławia)

Konferencja jest bezpłatna i otwarta dla każdego mężczyzny po uprzednim zarejestrowaniu się poprzez formularz na naszej stronie https://mezczyzniwewroclawiu.pl/mojzesz-dorastanie-mezczyzny-do-przywodztwa/. Osoby zainteresowane będą mogły złożyć dowolną i nieobowiązkową ofiarę do koszyczka na cele organizacyjne wydarzenia. „Każdy niech przeto postąpi tak, jak mu nakazuje jego własne serce, nie żałując i nie czując się przymuszonym, albowiem radosnego dawcę miłuje Bóg’ (2 kor 9,7).

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na https://mezczyzniwewroclawiu.pl/

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content