Przed nami Wrocławskie Dni Seniora [Program]

fot. Radio Rodzina

Blisko 100 atrakcyjnych wydarzeń kulturalno-rozrywkowych w jeden miesiąc!  CRS-Wrocławskie Centrum Seniora serdecznie zaprasza do wspólnego świętowania już od 8 września do 10 października 2021 r.

Dni Seniora rozpoczną się 8 września o godz. 10.00 na pl. Gołębim w Rynku, gdzie zatańczymy w kręgu, prezentując kapelusze i stroje z różnych kultur i regionów. 

O godz. 11.00 zgromadzonych gości powita Jerzy Skoczylas, następnie głos zabierze Prezydent Wrocławia i Senioralna Para Królewska. Zostaną wręczone nagrody dla „Przyjaciół Seniorów”, najmłodszych laureatów konkursu plastycznego „Żyj zdrowo-międzypokoleniowo. Zaszczep się!” oraz zwycięzców konkursu na najciekawszą stylizację. 

W samo południe rozpocznie się koncert znanego piosenkarza Felicjana Andrzejczaka z zespołem. Zapraszamy do wspólnej zabawy przy utworach legendarnego, polskiego piosenkarza, m.in.: Zespołu Budka Suflera.

Wydarzenie jest bezpłatne, ale obowiązują zaproszenia, które można odebrać 6 i 7 września w siedzibie Wrocławskiego Centrum Seniora, pl. Dominikański 6 oraz w Przestrzeni Trzeciego Wieku, pl. Solidarności 1/3/5, pokój 318.

(mat.pras.)

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content