Przed nami Festiwal Reżyserii i Aktorstwa Filmowego we Wrocławiu

Fot. FB Festiwal Aktorstwa Filmowego im. Tadeusza Szymkowa

14. Festiwal Reżyserii Filmowej i 10. Festiwal Aktorstwa Filmowego – w tym roku organizatorzy ponownie łączą oba wydarzenia w jedno. Przed nami uroczyste gale, pokazy filmowe, recitale i spektakle. Do rozdania będzie 8 tys. bezpłatnych wejściówek.

Mówi dyrektor i producent wydarzenia, Stanisław Dzierniejko.

Festiwalowi towarzyszy przyznanie Nagród – Złotych Szczeniaków i Złotych Dzików – za najlepsze role oraz reżyserię w polskich produkcjach. Wśród nominowanych znaleźli się m.in. Łukasz Simlat, Kinga Preis, Andrzej Seweryn czy Arkadiusz Jakubik. Wszystkie pozycje z udziałem nominowanych będzie można zobaczyć za darmo w OH Kinie w Arkadach Wrocławskich.

W tym roku przypada jubileuszowa 10. edycja Festiwalu Aktorstwa Filmowego im. Tadeusza Szymkowa, zmarłego przedwcześnie aktora związanego z Wrocławiem. Producent zapowiada wieczór wspomnień, który zaplanowano na niedzielę 8 sierpnia.

Festiwal Reżyserii Filmowej i Aktorstwa Filmowego we Wrocławiu w połączonej formule potrwa w dniach 7-12 sierpnia. Bezpłatne bilety na seanse i zaproszenia na gale będą dostępne w kasach OH-KINA od soboty 31 lipca.

Fot. Festiwal Aktorstwa Filmowego im. Tadeusza Szymkowa

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content