Wrocław: zmiany rozkładów jazdy od 23 lipca

fot. A.S.

Wrocławski magistrat informuje o kolejnych zmianach rozkładów jazdy w Stolicy Dolnego Śląska. Zmiany podyktowane są remontem przejazdu kolejowego na ulicy Mokrzańskiej oraz kolejnym etapem prac na ulicy Długiej.

W związku z planowanym przeprowadzeniem prac związanych z remontem przejazdu kolejowego na ulicy Mokrzańskiej, od 23 lipca 2021 roku (piątek) planowane jest wprowadzenie zmiany tras linii autobusowych 138, 938, 948 i 958.

Autobusy ww. linii zostaną w obu kierunkach skierowane objazdem od ulicy Trzmielowickiej przez ulicę Średzką z pominięciem przystanków „Eluarda„, „Zajazdowa„, „Krępicka-szkoła” i „Krępicka„.

Dla obsługi komunikacyjnej Szkoły Podstawowej nr 51 oraz ulicy Krępickiej, zostaną uruchomione kursy skrócone linii 138 w relacji Leśnica – Krępicka szkoła – Leśnica.

Autobusy linii 138, 938, 948 i 958 powrócą na trasę przez ulicę Dolnobrzeską, Krępicką i Mokrzańską w dniu 3 sierpnia 2021 roku (wtorek).

Rozpoczyna się również kolejny etap prac związanych z budową torowiska tramwajowego na ul. Długiej pomiędzy ul. Poznańską i Inowrocławską. Od 24 lipca planowane jest wprowadzenie zmian w kursowaniu autobusów linii C, 103, 104 i 128 jadących w stronę pl. Grunwaldzkiego, pl. Jana Pawła II i Zakrzowa.


Autobusy tych linii za skrzyżowaniem z ul. Poznańską pojadą jezdnią północną i będą zatrzymywać się na przystanku tymczasowym „Długa” (nr słupka 30 524), który zostanie zlokalizowany na wysokości ul. Młodych Techników.
Autobusy powrócą na jezdnię południową tuż przed mostem Dmowskiego.

inf. pras. UMW

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content