Forza Italia – Włosi mistrzami Europy

fot. Radio Rodzina

Zakończył się miesiąc emocji związanych z turniejem Euro 2020. W finale zagrali Włosi z Anglikami, jednak zwycięsko mogła z tej rywalizacji wyjść tylko jedna drużyna. Mecz zakończył się wynikiem 1:1, a o ostatecznym tryumfie zadecydowały rzuty karne, które lepiej rozegrali Włosi i to oni po 53 latach znów są mistrzami Europy.

W Porannym Gościu Radia Rodzina – Maciej Piasecki, dziennikarz sportowy z redakcji NaTemat.pl postarał się znaleźć wytłumaczenie przegranej Anglików w tym spotkaniu.

Bramkarz reprezentacji Włoch – Gianluigi Donnarumma został wybrany piłkarzem turnieju. Nasz ekspert uważa, że statuetka powinna trafić w inne ręce, czyje?

W dalszej części rozmowy poruszyliśmy również temat dot. reprezentacji Polski na tle innych państw występujących na Euro. Gdzie dziś jest nasza reprezentacja?

Włosi pod dowództwem Roberto Manciniego dokonali wręcz niemożliwego, ponieważ zwyciężając Anglików po rzutach karnych stali się pierwszą reprezentacją, która wygrała dwa kolejne konkursy jedenastek na turnieju finałowym Euro.


Posłuchaj rozmowy o emocjach związanych z zakończonym turniejem Euro 2020.

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content