Symfonia smaku w Hydropolis

mat. prasowe

Wakacje w mieście?  Można je spędzić bardzo  przyjemnie. Zadbało o to Hydropolis we Wrocławiu, które na najbliższy weekend przygotowało prawdziwą symfonię smaku. Sobota dostarczy wrażeń melomanom, w szczególności miłośnikom jazzu. Niedziela to z kolei gratka dla pasjonatów gotowania i jedzenia.

Najbliższa niedziela (11 lipca) dostarczy wrażeń wszystkim miłośnikom kulinariów. Kolejną już odsłonę EKOgotowania w Hydropolis poprowadzi utalentowany Piotr Kucharski, zwycięzca programu „Gotuj o wszystko”, prowadzący kuchenny kącik w „Dzień dobry TVN” i autor wielu kulinarnych książek. Kucharz zabierze nas w regionalną, ekologiczną podróż i zdradzi sekrety tradycyjnych dolnośląskich serów. Będzie też można spróbować różnego rodzaju specjałów, a jest czego, bo nasz region obfituje w nabiał. Wspólne gotowanie i degustacja zaplanowane zostało w godz. 12.00-16.00 w cenie zwiedzania Hydropolis.  Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto skorzystać z możliwości kupna biletów online na stronie: www.bilety.hydropolis.pl

Hydropolis to wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia. Znajdujemy się niemal w samym centrum miasta, a jednak z dala od zgiełku. Tu naprawdę można się zrelaksować. Staramy się, aby każdy poczuł się u nas dobrze, stąd też nasza zróżnicowana oferta. Zawsze jest nam miło, kiedy nasza przestrzeń wypełnia się gośćmi i ciekawymi inicjatywami – mówi Wiola Samborska, dyrektorka CEE Hydropolis.

Z kolei w sobotę przestrzeń przed budynkiem Hydropolis stanie się sceną plenerową dla koncertu. Wszystko to za sprawą Vertigo Summer Jazz Festival, który podróżuje po stolicy Dolnego Śląska z muzyką i jednocześnie odkrywa ciekawe miejsca. Tym razem festiwal zawędruje do centrum edukacji ekologicznej, gdzie w sobotę, 10 lipca będzie można wysłuchać koncertu jazzowego w wyjątkowym otoczeniu. O godz. 20.00 wystąpi tam Damian Hyra Quarter, a „akompaniować” zespołowi będzie najdłuższa drukarka wodna w Europie. Bilety na koncert są dostępne na stronie www.biletin.pl (nie upoważniają do zwiedzania wystawy w Hydropolis). Wydarzenie można zostać odwołane ze względu na warunki pogodowe.

Przez wszystkie wakacyjne weekendy w Hydropolis można też ugasić pragnienie wrocławską kranówką ze smacznymi dodatkami. Na gości czeka „wodny bar” serwujący wodę z dodatkiem soczystej cytryny, orzeźwiającej mięty lub świeżego ogórka.

mat. prasowe

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content