Wrocław: Od 3 lipca zmiany w rozkładach jazdy

fot. A.S.

Wrocławski magistrat informuje o zmianach rozkładów jazdy MPK w związku z planowanymi remontami niektórych ulic. Zmiany wejdą w życie od najbliższej soboty – 3 lipca.

W ciągu ul. Kośnego zostaną przeprowadzone prace związane z budową sieci wodociągowo-kanalizacyjnej. Dlatego od 3 lipca (sobota) planowane są zmiany w kursowaniu autobusów linii 117.

Kursy autobusów 117 realizowane do cmentarza na Jerzmanowie zostaną skrócone do pętli „Ratyń” i będą realizowane wyłącznie w obu kierunkach na trasie Leśnica – Ratyń – Leśnica.
Kursy linii 117 na ulicy Kośnego i do pętli „Jerzmanowo (Cmentarz)” zostaną przywrócone po zakończeniu prac – 10 lipca 2021 r.

Kolejny etap przebudowy ulicy Strzegomskiej w związku z budową torowiska tramwajowego

W związku z planowanym rozpoczęciem kolejnego etapu prac związanych z przebudową ulicy Strzegomskiej, na odcinku od ulicy Nowodworskiej do Centrum Zarządzania Kryzysowego, od 3 lipca planowane jest wprowadzenie zmiany trasy linii autobusowych 119 i 319.

Autobusy ww. linii jadące od strony Muchoboru Wielkiego i Nowego Dworu w kierunku ulicy Legnickiej będą kursowały objazdem od ulicy Strzegomskiej przez ulicę Klecińską, nawrót na skrzyżowaniu z ulicą Duńską i Szkocką i dalej po swojej trasie przejazdu. Z powodu wprowadzenia objazdu, autobusy będą kursowały z pominięciem przystanku „Muchobór Mały (stacja kolejowa)„, który zlokalizowany jest przy ulicy Muchoborskiej.
W kierunku przeciwnym autobusy będą kursowały bez zmian.

inf. pras. UMW

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content