Spotkania on-line z lekarzami nt. szczepień młodzieży

fot. Radio Rodzina

Dolnośląski Kurator Oświaty Roman Kowalczyk organizuje cykl spotkań on-line skierowany do rodziców i dyrektorów szkół poświęcony szczepieniom dzieci i młodzieży przeciw COVID-19 prowadzonym w ramach Narodowego Programu Szczepień.

Prelegentami będą pan prof. dr hab. Leszek Szenborn, kierownik Katedry i Kliniki Pediatrii i Chorób Infekcyjnych Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu oraz pani Barbara Korzeniowska wicedyrektor ds. lecznictwa otwartego Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, lekarz medycyny. Moderatorem spotkania będzie Dolnośląski Kurator Oświaty Roman Kowalczyk.

Spotkanie dla dyrektorów dolnośląskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych odbędzie się na platformie Microsoft Teams w dniu 22 czerwca 2021 r. (wtorek) o godz. 9.00. Harmonogram spotkań z rodzicami przedstawia się następująco: dla rodziców uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych dawnego województwa wrocławskiego odbędzie się 22 czerwca br. (wtorek) o godz. 17.30. Rodzice uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych dawnego województwa wałbrzyskiego będą uczestniczyć w spotkaniu z 23 czerwca (środa). Natomiast 24 czerwca (czwartek) spotkają się na platformie z Panem Profesorem i Panią doktor rodzice uczniów szkół podstawowych i
ponadpodstawowych dawnego województwa jeleniogórskiego i legnickiego.

Linki do spotkania rodzice otrzymają pocztą przez dziennik elektroniczny ze swojej szkoły. Dołączenie do spotkania nie będzie dla rodziców skomplikowane. Wystarczy kliknąć na link, który otrzymają przez dziennik elektroniczny. Ważne jest zatem, aby rodzice sprawdzili pocztę w dzienniku elektronicznym i zaplanowali czas na spotkanie z lekarzami specjalistami w dziedzinie pediatrii i chorób zakaźnych. W trakcie spotkania on-line rodzice będą mogli zadać pytania na czacie.

mat. pras.

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content