Czy Ronaldo przyjedzie do Hydropolis?

fot. facebook

MPWiK Wrocław i Hydropolis zapraszają portugalskiego piłkarza Cristiano Ronaldo do odwiedzin jedynego w Polsce i jednego z nielicznych na świecie centrum wiedzy o wodzie. Sportowiec otrzyma też ekologiczne gadżety do picia kranówki.

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji we Wrocławiu zachęca wszystkich do picia wody z kranu – zdrowej i pełnej minerałów. I to właśnie łączy nas ze znanym piłkarzem Cristiano Ronaldo.

– W trakcie jednej z konferencji prasowych podczas Euro 2020 ten znakomity portugalski piłkarz zachęcał wszystkich do picia wody – zaznacza Marcin Garcarz, Wiceprezes MPWiK Wrocław. – My na co dzień też zachęcamy do picia wrocławskiej kranówki, dlatego postanowiliśmy Cristiano Ronaldo podziękować, zaprosić go do Wrocławia do Hydropolis, a także wysłać mu garść ekologicznych gadżetów z butelką tritanową, z której będzie mógł na co dzień pić wodę, do czego we Wrocławiu zachęcamy – dodaje Marcin Garcarz.

Picie wrocławskiej kranówki jest nie tylko bezpieczne, ale też ekonomiczne i korzystne dla środowiska. Wybierając ją zamiast wody butelkowanej – rezygnujemy z plastiku, który rozkłada się nawet kilkaset lat, a za jej litr płacimy mniej niż jeden grosz. Apel sportowca spotkał się z wielką aprobatą MPWiK i Hydropolis.

– Swoim zachowaniem wpisał się w to, co robimy od lat, tworząc kampanię #PijKranówkę. W krótkim filmiku podziękowaliśmy mu za promocję zdrowego trybu życia i zaprosiliśmy go do Hydropolis, a w eko gadżetach, które mu wysłaliśmy, załączyliśmy voucher rodzinny, żeby jak już do nas przyjedzie – nie musiał stać w kolejce – mówi Wiola Samborska, Dyrektorka Hydropolis.

W paczce dla piłkarza, która już jest w drodze do Turynu, znalazły się także ekologiczne słomki do picia wody oraz maskotki naszego centrum wiedzy o wodzie w kształcie rekina i ośmiornicy.

Film, w którym pracownicy MPWiK i Hydropolis zapraszają Ronaldo do Wrocławia znajdą Państwo w poniższym linku:

mat. prasowe

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content