Pielgrzymka modlitewna do Medjugorie

Figura Matki Bożej w Tihalina. Fot. arch. prywatne

W dniach 3-10 lipca parafia p.w. św. Wawrzyńca przy ul. Bujwida we Wrocławiu organizuje wyjazd autokarem do miejsc objawień Maryi w Medjugorie. Proboszcz zaprasza do zapisów. Zostało jeszcze kilkanaście miejsc.

Historia pierwszych objawień w Medjugorje sięga 1981 roku. Do dziś Matka Boża ukazuje się widzącym, a wiarygodność tego zjawiska jest badana przez Kościół. Mówi o. Aleksander Bober CMF, proboszcz parafii przy ul. Bujwida.

Proboszcz chce zebrać grupę około 50 osób. W programie lipcowej pielgrzymki są m.in. Góra Objawień z modlitwą różańcową, Góra Krzyża, wyjazd do Tihaliny z figurą Matki Bożej i codzienny udział w międzynarodowym programie modlitewnym.

Medjugorje to konfesjonał świata

Ukazując się dzieciom Maryja nazwała siebie Królową Pokoju. Pozostawiła wiernym orędzia, prosząc szczególnie o modlitwę, post i pokutę.

Przejazd autokarem z Wrocławia do Medjugorje potrwa ok. 20 godzin, po drodze grupa zatrzyma się na nocleg. Wjazd do Bośni i Hercegowiny regulują przepisy sanitarne – wyjaśnia o. Aleksander.

Na całą rozmowę o pielgrzymowaniu do Medjugorię zapraszamy już w czwartek 17.06. po godz. 13:10 w audycji Dziś w Kościele.

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content