Na granicy Gminy Długołęka i Wrocławia powstaje wielka strefa kibica

mat. prasowe

Odliczanie do rozpoczęcia Euro trwa, a kibice w napięciu czekają na inauguracyjne spotkanie i pierwszy mecz reprezentacji Polski. Mistrzostwa Europy będzie można obejrzeć w największej w regionie strefie kibica, która startuje w piątek w Kiełczowie, nieopodal granicy z Wrocławiem.

Organizatorem strefy jest Urząd Gminy w Długołęce we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury. – Szykujemy mnóstwo atrakcji, nie tylko dla zagorzałych fanów piłki nożnej. Tworzymy miejsce dla miłego spędzania czasu dla całych rodzin. Oczywiście z poszanowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa – mówi Wojciech Błoński, wójt gminy Długołęka.

Strefa przede wszystkim umożliwi komfortowe śledzenie sportowych emocji pod ogromnym namiotem o powierzchni 400 m2, a kibice obejrzą mecze na ścianie wizyjnej w rozmiarze 5/3 m, gwarantującej wysoką jakość obrazu i dobrą widoczność z różnych miejsc. Dla widzów przygotowane będą trybuny i leżaki. Dodatkowo przed meczami Polaków zaplanowane są studia przedmeczowe z atrakcyjnymi gośćmi i konkursy z nagrodami.

W ramach strefy wydzielona zostanie przestrzeń gastronomiczna z bogatą ofertą food trucków. W ofercie znajdą się m.in. burgery, frytki, pączki oraz piwo.

Strefa będzie umiejscowiona w Kiełczowie, na boisku przy ul. Leśnej, nieopodal granicy między Gminą Długołęka a wrocławską dzielnicą Psie Pole.

Organizatorzy urządzają strefę zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa związanymi z COVID-19.

Początek wspólnego kibicowania już w najbliższy piątek, przy okazji ceremonii otwarcia i inauguracyjnego meczu Euro 2020, w którym zmierzą się Włochy i Turcja. Organizatorzy zapraszają od godziny 20.

Strefa będzie otwarta co najmniej do ostatniego grupowego meczu reprezentacji Polski.

Poniżej przypominamy daty rozgrywania spotkań przez „Biało-czerwonych”:
•    poniedziałek, 14 czerwca Polska – Słowacja (Sankt Petersburg, 18.00)
•    sobota, 19 czerwca Hiszpania – Polska (Sewilla, 21.00)
•    Szwecja – Polska (Sankt Petersburg, 18.00)

mat. prasowe

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content