Polska remisuje z Rosją na stadionie we Wrocławiu

FB Łączy nas piłka

Pierwszy sprawdzian przed zbliżającym się Euro 2021 zakończył się remisem 1:1. Na stadionie we Wrocławiu reprezentacja Polski podejmowała Rosję.

Wszyscy kibice zostali zaskoczeni eksperymentalnym składem, ponieważ na boisku nie było Roberta Lewandowskiego czy Wojciecha Szczęsnego.

Od początku spotkania widać było, że brakuje w ataku takich zawodników, jak Arkadiusz Milik czy Krzysztof Piątek, którzy z powodu kontuzji nie mogą grać.

Przed meczem na konferencji prasowej, Bartosz Bereszyński podkreślił, że rywale nie mają jednego mocnego nazwiska, dlatego siłą Rosji jest cała drużyna i spodziewają się agresywnej gry.

Wspomnianą agresję było widać wyraźnie na boisku, bo z obu stron doszło w sumie do 27 fauli. Mecz zostanie zaliczony raczej do tych, których kibice na stadionie nie zapamiętają, jako porywające widowisko. Obie bramki padły w pierwszej połowie, najpierw prowadzenie Polsce dał gol Jakuba Świerczoka w 4 min, a następnie w 21 min wyrównał Vyacheslav Karavaev i to w sumie tyle, jeżeli chodzi o piłkarskie emocje.

Kolejny sprawdzian przed zbliżającym się Euro czeka Polskę już 8 czerwca, kiedy to w Poznaniu zagra z Islandią.

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content