Dzień Dziecka z Alicją Janosz

mat. prasowe

29 maja odbył się objazdowy koncert Alicji Janosz. Spektakle muzyczne odbyły się w czterech miejscowościach: Łozinie, Szczodrem, Borowej oraz Kiełczowie.

Choć momentami pogoda nie rozpieszczała, a słońce zza chmur wychodziło rzadko, wielu najmłodszych mieszkańców i tak postanowiło wziąć udział w wydarzeniu. Występy Alicji Janosz cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, a wszystko w otoczeniu bajkowych maskotek oraz dwóch Party Busów, które wtórowały artystce podczas całej trasy koncertowej.

Alicja zaśpiewała swoje największe hity z koronnymi “Goń złego wilka”, czy “Mam głos”. – Nie jest tajemnicą, że uwielbiam koncertować dla dzieci i nagrywać dla nich piosenki. To świetna, żywa publiczność, a przede wszystkim szczera i spontaniczna – przyznała artystka. – Było super, Pani Alicja ma piękny głos i świetnie tańczy – przyznał 6-letni Oliwier z Borowej. Oprócz wspólnego koncertowania, najmłodsi bardzo chętnie sięgali po przepyszne ciastka przygotowane przez Małgorzatę Masternak z “Magii Lawendy” z Brzeziej Łąki oraz robiły setki zdjęć z bajkowymi maskotkami – w szczególności z Marshallem z Psiego Patrolu.

mat. prasowe

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content