Uwaga kierowcy zmiany w organizacji ruchu

pixabay

W najbliższym czasie wystąpią zmiany w organizacji ruchu w następujących lokalizacjach. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. Poniżej publikujemy miejsca, w których należy zachować ostrożność i zasady bezpieczeństwa.

Al. Krzywoustego – lokalne wygrodzenia jezdni wzdłuż pasa rozdziału


Od nocy z 26/27 maja do 2 czerwca w al. Krzywoustego, na odcinku między centrum handlowym a mostami nad Widawą, wzdłuż zieleńca rozdzielającego obydwie jezdnie wystąpią miejscowe wygrodzenia na jezdni dla potrzeb budowy kanałów MKT,
Jest to jeden z elementów budowy pn. poszerzenie jezdni wlotowej dla potrzeb wyznaczenia dodatkowego pasa ruchu przeznaczonego dla komunikacji autobusowej (buspas).
Informujemy również, że zawężenia na jezdniach wynikające z remontu podpór i konstrukcji spodniej wiaduktu w ul. Kowalskiej, ulegają likwidacji więc ograniczenia nie będą się na siebie nakładały.

Skrzyżowanie Ślężna/Pułtuska – zmiany w zakresie poprawy bezpieczeństwa


Od 27 maja na skrzyżowaniu zacznie obowiązywać ograniczenie prędkości do 40km/h oraz zostaną wprowadzone korekty w trajektorii i szerokości pasów ruchu. Zmiany są wdrażane zgodnie z projektem zarządzającego ruchem dla poprawy bezpieczeństwa.

Nożownicza – czasowe ograniczenia w parkowaniu


Na 27 maja zaplanowano renowację oznakowania poziomego miejsc postojowych, na czas niezbędny do wykonania prac na ulicy Nożowniczej obowiązuje zakaz postoju pod rygorem odholowania pojazdu na koszt właściciela.
Przepraszamy za utrudnienia!

W nawiązaniu do wcześniejszych komunikatów przypominamy również, że w związku z włączeniem ulicy Mieleckiej do strefy 30,  z dniem 27 maja skrzyżowanie Mielecka/Połaniecka staje się równorzędne (zasada prawej ręki).

mat. prasowe

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content