Aquapark we Wrocławiu otwiera się po ponad 7 miesiącach przerwy!

Fot. mat. pras.

Po ponad siedmiu i pół miesiącach przerwy wrocławski Aqupark ponownie otworzy swoje drzwi dla klientów już 28 maja. Obiekt udostępni do użytku wszystkie strefy: Baseny Rekreacyjne wraz z kompleksem zjeżdżalni, Saunarium, Siłownie i Fitness, a także Basen Sportowy.   

Cieszymy się, że po tak długim okresie zamknięcia, w końcu będziemy mieli okazję spotkać się z naszymi Klientami! Przez cały okres lockdownu przygotowywaliśmy obiekt na ponowne otwarcie. Zakończone zostały trwające remonty, zdezynfekowaliśmy wszystkie powierzchnie, skompletowaliśmy załogę i jesteśmy gotowi przyjąć klientów na określonych przez Rząd zasadach.- mówi Grzegorz Kaliszczak, Prezes Wrocławskiego Parku Wodnego S.A.

Funkcjonowanie w zaostrzonym rygorze sanitarnym.

Aquapark funkcjonować będzie w dobrze już znanym, zaostrzonym rygorze sanitarnym. Obowiązywać będą limity wejść- jednocześnie na strefach przebywać będzie mogła połowa maksymalnego obłożenia obiektu.

Przy wejściu na teren obiektu wykonany będzie pomiar temperatury z użyciem kamer termowizyjnych oraz termometru bezdotykowego. Osoby z podwyższoną temperaturą ciała nie będą wpuszczane na teren Aquaparku. Klienci zobowiązani są również do noszenia maseczek w wyznaczonych strefach, a także zachowania bezpiecznego dystansu (2m). Na terenie całego obiektu obowiązuje dezynfekcja rąk.

Bezpieczeństwo i zdrowie osób odwiedzających nas jest naszym priorytetem. Dzięki zachowaniu procedur i utrzymaniu harmonogramu badania wody zatwierdzonego przez PSSE (Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna we Wrocławiu) jesteśmy w pełnej gotowości do otwarcia. – mówi Kornel Kempiński, Dyrektor Obiektu. 

Co zmieniło się w Aquaparku podczas okresu zamknięcia?

Zmodernizowano i wyremontowano zewnętrzną nieckę basenową oraz nawierzchnię brodzika. Konserwację przeszły zjeżdżalnie, zmieniony został wystrój Strefy Rekreacji. Zmian nie zabrakło także w Saunarium – przebudowana została tężnia solna.

Tak, jak przy pierwszym lockdownie i tym razem nie traciliśmy czasu w trakcie zamknięcia obiektu. Dzięki wszystkim modernizacjom i wprowadzonym zabezpieczeniom jesteśmy gotowi przyjąć naszych klientów. Mimo, że było to dla nas siedem długich miesięcy, w sezon letni wchodzimy pełni nadziei, że pandemia powoli przechodzi do przeszłości i nigdy się nie powtórzy. – mówi Paweł Rańda, Członek Zarządu Wrocławskiego Parku Wodnego S.A.

(mat.pras.)

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content