Tydzień Przyrodników na UWPr. Zamiast tortu z okazji 70. lat istnienia uczelni- bezpłatne konsultacje z ekspertam

mat.pras.

Przez cały tydzień: począwszy od poniedziałku, 17 maja, można skorzystać z bezpłatnych konsultacji z ekspertami z Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Dyżury telefoniczne pełnić będą najlepsi weterynarze, specjaliści od roślin, od żywienia i żywności, eksperci od odnawialnych źródeł energii i wody.  

Trwa Tydzień Przyrodników organizowany dla mieszkańców Wrocławia i Dolnego Śląska z okazji  70-lecia Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Jedna z dwudziestu najlepszych uczelni w kraju, specjalizująca się w zakresie weterynarii, nauk o żywności i  nauk o środowisku – zamiast urodzinowym tortem chce się podzielić ze wszystkimi wiedzą i dobrymi poradami.

W Tygodniu Przyrodników każdy dzień przypisano konkretnym tematom. Poniedziałek to dzień poświęcony sprawom związanym z naszymi zwierzętami – mówi koordynatorka programu – Dorota Sikora z Uniwersytetu Przyrodniczego.

We wtorek zostanie poruszony temat dot. odnawialnych źródeł energii.

Środa to dzień poświęcony domowym roślinom.

W czwartek będziemy mogli skonsultować sprawy związane ze zdrowym odżywianiem.

Piątek poświęcony będzie profilaktyce psów i kotów, a także w tym dniu będzie możliwość wygrania voucherów na badania weterynaryjne i karmę dla psów i kotów, dla tych, którzy postanowią adoptować zwierzaka.

Przez cały tydzień można wygrać vouchery i inne nagrody związane z poruszaną tematyką konsultacji. Specjaliści z Uniwersytety Przyrodniczego dostępni są pod telefonem codziennie od 8:00 do 16:00. Więcej informacji na stronie uczelni: https://upwr.edu.pl/wydarzenia/tydzien-przyrodnikow-49.html

(mat.pras.)

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content