Międzynarodowy Dzień Rodzin. Sobota z rodziną i blogerami związanymi z tematyką rodzicielską

mat.pras.

15 maja obchodzimy Międzynarodowy Dzień Rodzin. Z tej okazji Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego zaprasza wszystkie rodziny do udziału w spotkaniu online Sobota z rodziną. Odbędzie się ono w formie interaktywnego spotkania z blogerami związanymi z tematyką rodzicielską.

Mówi Ewelina Konik, zastępca dyrektora ds. aktywizacji społecznej WCRS.

Każdy z prelegentów przygotował kilkunastominutową prezentację. Maksymalnie praktyczną, stanowiącą wiedzę w pigułce. Po emisji każdego materiału prelegent będzie obecny na żywo i chętnie odpowie uczestnikom spotkania na kwestie, które poruszyli w swoich wystąpieniach. 

Gośćmi Soboty z rodziną będą prowadzący profile: Agnieszka Bujała, Magdalena Piotrowicz-Zbieraj (Zbieraj Się), Patrycja Popławska (Kreatywna Dżungla) oraz dr Dariusz Białas (Pro-Health).

Spotkanie będzie można obejrzeć na kanale YouTube oraz Facebooku Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego. Odbędzie się ono w sobotę, 15 maja o godz. 10.00 i potrwa ok. 90 minut. Organizatorzy będą śledzić pojawiające się w tym czasie pytania w komentarzach (na obu platformach) i zadadzą je prowadzącym.

Wydarzenie Sobota z rodziną jest jednocześnie zapowiedzią Miesiąca Rodziny corocznego wrocławskiego świętowania, które tradycyjnie rozpoczyna się 26 maja, w Dniu Matki.

Więcej informacji można znaleźć w wydarzeniu na Facebooku

mat.pras.

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content