TBS Wrocław z nagrodą dla najlepszego TBS-u w Polsce w 2021 r.

fot. Radio Rodzina

TBS Wrocław jest najlepszym TBS-em w Polsce w roku 2021 – wynika z rankingu przygotowanego przez magazyn “Strefa Gospodarki”. To trzecie z rzędu zwycięstwo wrocławskiego TBS w tym rankingu.

Eksperci tworzący ranking dla magazynu “Strefa Gospodarki” co roku wybierają najlepsze Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Polsce. Przygotowując ranking, biorą pod uwagę takie kryteria, jak m.in. wyniki finansowe danego TBS-u, zrealizowane inwestycje, liczbę pracowników oraz nakłady finansowe na szkolenie kadry.

W tym roku TBS Wrocław wyprzedził towarzystwa budownictwa społecznego m.in. z Torunia, Gdańska, Poznania, Opola i Katowic. A co szczególnie ważne, wrocławski TBS zwyciężył w rankingu magazynu „Strefa Gospodarki” po raz trzeci z rzędu. Spółka zdobywała tytuł najlepszego towarzystwa budownictwa społecznego w Polsce również w latach 2019-2020.

Rok 2020 był trudny przez pandemię koronawirusa, ale TBS Wrocław nie zwolnił tempa rozwoju. Spółka powiększyła miejską pulę mieszkań na wynajem o 270 nowych lokali. W budynku na wrocławskim osiedlu modelowym Nowe Żerniki powstało 117 mieszkań na wynajem, z czego 57 dla seniorów. Natomiast przy ul. Afgańskiej na Brochowie, miasto zyskało kolejne 153 mieszkania na wynajem.

Tempa nabiera też realizacja kolejnej nowej, dużej inwestycji TBS Wrocław. W maju br. Spółka ogłosiła przetarg na wybór firmy, która wybuduje osiedle Leśnica IX we Wrocławiu. Powstanie tam 12 budynków i aż 301 mieszkań na wynajem.

Bardzo się cieszę, że eksperci magazynu “Strefa Gospodarki” docenili działalność TBS Wrocław. Wiemy, że mieszkania na wynajem w systemie budownictwa społecznego cieszą się dużym zainteresowaniem we Wrocławiu, dlatego stale powiększamy bazę dostępnych lokali i szykujemy kolejne projekty inwestycyjne. Co dla mnie szczególnie ważne, TBS Wrocław od kilku lat utrzymuje się na pierwszym miejscu rankingu najlepszych TBS-ów w Polsce. To pokazuje, że Spółka dobrze się rozwija i utrzymuje wysoki poziom świadczonych usług – ocenia Marcin Kij, prezes zarządu TBS Wrocław.

Inf. Pras. TBS Wrocław

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content