Lepszy dostęp do ochrony zdrowia na Promenadach Wrocławskich

mat. pras. Twój Lekarz

W centrum dynamicznie rozwijającego się osiedla powstał ośrodek medyczny sieci NZOZ Twój Lekarz. Przychodnia przy ulicy Zakładowej 11E od środy 5 maja świadczy usługi w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej z refundacją NFZ oraz komercyjnej Opieki Specjalistycznej.

Nowa placówka jest częścią sieci, która od 2003 roku świadczy usługi medyczne na terenie gminy Kobierzyce i na kilku osiedlach Wrocławia.
Z 11 przychodni ze znakiem Twój Lekarz korzysta regularnie ponad 30 tysięcy ludzi, którzy mają do dyspozycji: Podstawową Opiekę Zdrowotną, Poradnie Specjalistyczne, Pracownie Rehabilitacji, Medycynę Pracy, Punkty Szczepień.

Z powodu pandemii nadal wielu pacjentów boi się chodzić do lekarza. Musimy zrozumieć, że zwykła wizyta u lekarza rodzinnego może nam uratować życie – mówi szefowa sieci Twój Lekarz dr Mariola Madler – Litera.

Taką postawę potwierdzają badania sondażowe przeprowadzone przez Kliniki.pl wspólnie z SW Research. Wynika z nich, że w czasie pandemii połowa Polaków odkładała na później wizyty lekarskie i badania diagnostyczne. Co ciekawe, 54% badanych unikało placówek publicznej ochrony zdrowia, a w przypadku ośrodków prywatnych odsetek ten wynosił 27%. Niemal jedna trzecia ankietowanych deklaruje, że wróci do normalnego korzystania z usług medycznych, dopiero gdy skończy się pandemia.

Wszystkie informacje dotyczące nowej przychodni Twój Lekarz na Promenadach Wrocławskich wraz z listą specjalistów oraz internetową rejestracją, znajdą Państwo pod adresem internetowym: https://www.twojlekarz.net/promenady/

Również jest możliwość kontaktu telefonicznego: +48 600 875 590

Inf. pras. Zespół NZOZ Twój Lekarz

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content