Odkryj Dolny Śląsk z rodziną. Bezpłatna gra terenowa

Fot. UMWD

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego organizuje rodzinną grę terenową, która odbędzie się w najbliższą sobotę 8 maja, w godzinach 11:00-13:00 na Wrocławskim Rynku (w okolicach Placu Solnego). Udział w zabawie weźmie ponad 250 osób – podzielonych na rodzinne drużyny, które wystartują w odstępach czasowych tak, by wszystkim zapewnić komfort i bezpieczeństwo w dobie pandemii.

Gra terenowa jest elementem kampanii #OdkryjDolnyŚląsk, wspierającym rodzinną turystykę w regionie i promującym wydany niedawno przewodnik po stolicy Dolnego Śląska dla dzieci – „Paszport Młodego Odkrywcy”.

-Dzieci, młodzież i rodziny to grupy, dla których Dolny Śląsk ma wiele do zaproponowania. Stąd nasze działania – wydanie przewodników, map, a teraz również zorganizowanie gry przeznaczonej dla najmłodszych. To przecież ich gustami często kierują się dorośli przy wyborze miejsc do zwiedzania – mówi Cezary Przybylski, marszałek województwa dolnośląskiego.

Sprawdziliśmy, jak gra terenowa będzie przebiegać w praktyce.

Miejsca na przygotowaną przez urząd grę terenową rozeszły się w ciągu kilku godzin. Fakt ten pokazuje jak bardzo rodziny spragnione są niebanalnego spędzania wolnego czasu i wspólnego odkrywania. Organizatorzy już zapowiedzieli, że odbędzie się kolejna edycja tego wydarzenia.

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content