Hydropolis ponownie zaprasza od 7 maja

mat. prasowe/Hydropolis

Centrum wiedzy o wodzie Hydropolis ponownie czeka na gości. Jedna z atrakcji turystycznych Wrocławia będzie czynna od piątku, 7 maja 2021 roku. Przy zwiedzaniu wystawy należy pamiętać o zachowaniu zasad reżimu sanitarnego.

Zgodnie z decyzją Rządu dotyczącą łagodzenia ograniczeń wprowadzonych w związku z pandemią – Hydropolis ponownie udostępnia swoją ekspozycję dla zwiedzających z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego – w trosce o zdrowie zarówno gości, jak i pracowników.

Bardzo tęsknimy za naszymi gośćmi i nie możemy się doczekać ponownego spotkania. Do Hydropolis zapraszamy już od piątku – zachęca Marcin Garcarz, wiceprezes MPWiK Wrocław.

Na terenie centrum wiedzy o wodzie będzie mogło przebywać jednocześnie do 250 gości. Każdy z nich w trakcie zakupu biletu otrzyma jednorazowe rękawiczki. Zwiedzający będą poddawani obowiązkowemu pomiarowi temperatury ciała i muszą pamiętać o noszeniu maseczek.

Noszenie maseczek na terenie wystawy jest obowiązkowe. Zadbaliśmy też o dezynfekcję przestrzeni i w pawilonie kasowym, i na wystawie. Ponadto na terenie całego obiektu są rozmieszczone pojemniki z płynem do dezynfekcji. Dbamy o bezpieczeństwo naszych gości, ale także załogi. Przewodnicy i przewodniczki będą pracować w maseczkach oraz w rękawiczkach – wyjaśnia Wiola Samborska, dyrektorka Hydropolis.

Zmianie nie ulegną godziny pracy centrum wiedzy o wodzie. Ekspozycja będzie dostępna dla odwiedzających od wtorku do piątku w godzinach 09:00-18:00, a w weekendy od 10:00 do 20:00. W poniedziałki Hydropolis będzie nieczynne. Najdogodniejszą i bezpieczną formą zakupu biletów jest system rezerwacyjny na stronie www.bilety.hydropolis.pl.

Obecnie w centrum wiedzy o wodzie trwają też prace nad nową wystawą czasową, która planowo zostanie otwarta w drugiej połowie lipca tego roku. Będzie ona skoncentrowana na wykorzystaniu sezonowych i regionalnych produktów w aspekcie ekologicznym.

mat. prasowe

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content