Wygraj pielgrzymkę do Gietrzwałdu [KONKURS]

fot. Radio Rodzina

Choć do wakacji pozostało jeszcze kilka miesięcy, to już teraz warto zaplanować swoje wakacje. Radio Rodzina razem z Parafią św. Marcina w Marcinkowicach zaprasza naszych słuchaczy na pielgrzymkę do Gietrzwałdu.

Do wygrania pielgrzymka dla dwóch osób do Gietrzwałdu i Świętej Lipki w terminie 02-06.08.2021.

Chcesz wziąć udział w konkursie?

Napisz nam dlaczego to Ty powinieneś wygrać dwuosobowy udział w tej pielgrzymce.

SMS z odpowiedzią wyślij na numer 72601 (koszt 2 zł plus VAT), rozpoczynając treść wiadomości od słowa „RODZINA, a następnie odpowiedz na pytanie”.

Rozstrzygnięcie konkursu już za tydzień 22 marca

Gietrzwałd zasłynął w 1877, kiedy to od 27 czerwca do 16 września, na przykościelnym klonie, dwóm dziewczynkom: Barbarze Samulowskiej (obecnie trwa jej proces beatyfikacyjny) i Justynie Szafryńskiej miała się objawiać Matka Boża. Objawienie nazwano objawieniem w Gietrzwałdzie. 

Święta Lipka – ta niewielka miejscowość znana już od XV wieku jako miejsce licznych pielgrzymek, położona jest w pobliżu Kętrzyna nad jeziorem Dejnowa. Znajduje się tam sanktuarium Maryjne. Świętolipska bazylika pw. Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny wraz z obejściem krużgankowym i klasztorem to zabytek barokowy.

Więcej o wyjazdach organizowanych przez parafię Św. Marcina w Marcinkowicach usłyszycie w rozmowie z organizatorką tych wyjazdów – Ireną Kondys

cz.1

cz.2

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content