Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

Fot. Grzegorz Kryszczuk

Zakończyła się rejestracja uczniów do udziału w 25. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej. W audycji Dziś w Kościele zachęcać będziemy do wspierania młodych zawodników.

Eliminacje przebiegają w trzech etapach: szkolnym, diecezjalnym i ogólnopolskim. Najlepsi mają szansę na podjęcie studiów w trybie dziennym (bez egzaminów wstępnych) w wielu renomowanych uczelniach wyższych, na kilkunastu kierunkach kształcenia.

Poczuj radość Ewangelii! – To wezwanie przyświeca organizatorom Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej. Corocznie na zaproszenie Katolickiego Stowarzyszenia “Civitas Christiana” do pogłębionego studium Pisma Świętego odpowiada niemal 30 000 uczniów z prawie 1,5 tys. szkół ponadgimnazjalnych. Liczne świadectwa wskazują, że przez ponad 20 lat konkurs biblijny uformował wiele osób, które swoje życie oparły na Ewangelii.

O organizacji konkursu, nagrodach i kształtowaniu młodego pokolenia, z Esterą Ryczek, koordynatorem archidiecezji wrocławskiej po g. 13:00 zaprasza Grzegorz Kryszczuk.

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content