Książka nie tylko na Dzień Kobiet

Fot. mat. własne

8 marca nakładem warszawskiej Grupy Centrum premierę miała najnowsza książka księdza Stanisława Szlassy i dziennikarki Katarzyny Matusz „O niektórych lękach kobiet. Zanim pójdziesz na terapię”.

On jest duszpasterzem i psychoterapeutą w nurcie relacji. Ona dziennikarką chrześcijańskiego portalu Aleteia. Połączyli swoje zawodowe siły, a owocem rozmów jest najnowsza pozycja.

– Książka jest dla każdego, kto chce poznać mechanizmy działania lęków i jest otwarty na zmiany w życiu – mówi Katarzyna Matusz.

Ks. Stanisław Szlassa na co dzień pomaga w terapii indywidualnej i terapii małżeństw. Wspiera też w rozwoju osoby samotne.

Zapytaliśmy, czy psychoterapia nie kłóci się z wiarą.

Za materiał posłużyły prawdziwe historie bohaterek. Rozmowy dotyczą stawiania granic i budowania relacji – np. po rozstaniu.

Za dystrybucję książki odpowiada księgarnia Amen Amen.

Wszystkie z nas, kobiet, doświadczają różnego rodzaju lęków: związanych z wiernością sobie, z wyznaczaniem granic, w relacjach, w związkach, w pracy czy w ciąży. (…) Określanie granic i nauczenie się odpowiadania na pytanie w jakiej relacji jestem, pozwala na to, by budować udany związek.

Fragment książki „O niektórych lękach kobiet. Zanim pójdziesz na terapię”.

Na rozmowę z ks. Stanisławem Szlassą oraz Katarzyną Matusz zapraszamy już dziś po godz. 13:10 w audycji „Dziś w Kościele”.

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content