Pytania mieszkańców do prezydenta

fot. Radio Rodzina

W czwartkowe popołudnia na antenie Radia Rodzina prezydent Wrocławia Jacek Sutryk odpowiada na kwestie zgłaszane przez mieszkańców. Dzięki skutecznej komunikacji można podjąć interwencję.

Nikt tak dobrze nie zna „własnego podwórka”, jak sami mieszkańcy. Dlatego w tej audycji głos oddajemy wrocławianom, którzy chcieliby zawalczyć o lepszą przestrzeń w mieście, być może remont, zgłaszają że dane rozwiązanie się nie sprawdza, bądź proszą o informację.

Pytania napływają na skrzynkę głosową Radia Rodzina tel. 71 723 45 61, podczas rozmów oraz na adres pytaniedoprezydenta@radiorodzina.pl.

Ostatnio przyszła do nas wiadomość od jednej z mieszkanek.

Gdy spadł śnieg pytali Państwo o odśnieżanie miasta.

Mieszkanka ul. Pilczyckiej zwraca uwagę na trudny wyjazd z osiedla i prosi o interwencję. Powodem są tiry, które parkują na jezdni.

Dostaliśmy też zgłoszenie dotyczące transportu seniorów na szczepienia.

Pytania napływają również na Instagram Radia Rodzina. Następnie przekazujemy je prezydentowi, by wspólnie podjąć działanie.

Jacek Sutryk wyjaśnia, kto odpowiada za dane przedsięwzięcie i co w planach ma miasto. Np. w przypadku zwężenia pasa ul. Piłsudskiego.

To projekt z dużym potencjałem, ponieważ Radio Rodzina jest jedynym medium we Wrocławiu prowadzącym taką formę komunikacji.

Najbliższa audycja już 25 lutego. Wszystkie spotkania są do odsłuchania w zakładce https://www.radiorodzina.pl/wszystkie-audycje/wroclawianie-pytaja-prezydent-odpowiada/

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content