Pomóż rodzinie odbudować dom po pożarze

zrzutka.pl

Ruszyła akcja zbiórki pieniężnej dla rodziny, która w wyniku pożaru w nocy z 12 na 13 lutego w miejscowości Borowa gm. Długołęka, straciła dobytek całego swojego życia.

-Pomimo błyskawicznej akcji strażaków dom uległ zniszczeniu w takim stopniu, że na chwilę obecną nie nadaje się do zamieszkania. Pożar strawił większość rzeczy. Zniszczeniu uległ cały parter domu, wszystkie sprzęty i meble kuchenne, piętro wymaga generalnego remontu. Dach nad głową straciła moja siostra Agnieszka Ciska i jej mąż Bartłomiej oraz ich dzieci: 11-letni Jaś – wzorowy uczeń i stypendysta w szkole w Borowej i 6-letnia Gosia – zawsze radosna i uśmiechnięta dziewczynka. W tej tragedii został poszkodowany mój szwagier, który próbował ratować swój dom, obecnie przebywa w szpitalu, z ciężkimi poparzeniami rąk, twarzy, pleców – relacjonuje Maria Łukaszów.

Matka z dziećmi na okres miesiąca znalazła lokal zastępczy, w którym będzie mogła przebywać. Niestety w pobliżu Borowej nie posiada bliskiej rodziny. Uruchomiono zbiórkę, aby jak najszybciej móc zacząć remontować dom i zebrać środki, które zostaną przeznaczone na zakup niezbędnych artykułów pierwszej potrzeby, sprzętów używanych na co dzień oraz pomoc w wyremontowaniu zniszczonych pomieszczeń.

– Każda pomoc jest teraz na wagę złota, zaznacza Maria Łukaszów.

Akcja prowadzona jest na stronie: https://zrzutka.pl/hsfhzc

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content