Kursy językowe za granicą – bezpieczna nauka Twojego dziecka pod okiem ATJ Lingwista

fot. Radio Rodzina

Wyjazd dziecka za granicę to jedno z tych doświadczeń w życiu rodzica, które może powodować stres. Boimy się przede wszystkim o bezpieczeństwo naszej pociechy, ale jednocześnie zależy nam na tym, żeby czas spędzony na kursie językowym upłyną w jak najprzyjemniejszej atmosferze. Chcemy, żeby nasze dziecko wyniosło z takiego wyjazdu możliwie jak najwięcej, zarówno w kategoriach kompetencji językowych, jak i społecznych. Liczymy na to, że zagraniczny kurs językowy da naszej pociesze szansę doświadczenia obcych kultur i zobaczenia ciekawych miejsc. Dla wielu z nas to możliwość, o jakiej sami w dzieciństwie nie śmieliśmy nawet marzyć. Co zrobić, żeby mieć pewność, że wyjazd będzie udany, a nasza pociecha bezpieczna?

Korzystając z oferty renomowanego biura turystyki językowej zyskujemy gwarancję wysokiej jakości usług – od obsługi w biurze, przez transport dziecka do wybranej destynacji, aż po obsługę na miejscu i bezpieczny powrót do domu. Jednym z takich biur jestATJ Lingwista. Nasza Agencja Turystyki Językowej od lat z sukcesami organizuje zagraniczne i krajowe obozy językowe dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych słuchaczy. Za nami już setki udanych wyjazdów, które przygotowaliśmy przy współpracy z renomowanymi szkołami językowymi z całego świata. Część z nich zorganizowaliśmy i sfinalizowaliśmy w wyjątkowych warunkach obostrzeń sanitarnych wynikających z sytuacji epidemiologicznej w lecie 2020. To najlepszy dowód na nasz profesjonalizm i nieszablonowe podejście do rozwiązywania problemów.

Jak ATJ Lingwista dba o bezpieczeństwo najmłodszych zagranicą?

Bezpieczeństwo uczestników naszych wyjazdów jest i zawsze było dla nas najważniejsze. Dlatego starannie wybieramy podmioty, z którymi współpracujemy. Dotyczy to zarówno przewoźników, jak i szkół językowych. Dbamy o odpowiednie warunki zakwaterowania – sprawdzamy często kampusy, rezydencje szkolne na naszych najważniejszych kierunkach. Rodzin goszczących nie jesteśmy osobiście sprawdzić, choć nasi pracownicy wiele razy korzystali również z tego typu zakwaterowania, jednakże możemy zapewnić, że wszystkie rodziny są starannie sprawdzane przez lokalne szkoły. Większość rodzin goszczących ma wieloletnie doświadczenie w przyjmowaniu dzieci i młodzieży z różnych krajów. Jak się zdarzy, że dziecko czuje się źle u przydzielonej mu rodziny, od razu to sprawdzamy i interweniujemy. Na szczęście zdarza się to bardzo bardzo rzadko!

Bezpieczeństwo dzieci na zagranicznych kursach językowych w roku 2021

Rok 2020 wywrócił naszą rzeczywistość do góry nogami. Pandemia dotknęła wiele branż i biznesów, w tym także turystykę językową. Ze względu na obostrzenia oraz sytuację epidemiologiczną w kraju i zagranicą byliśmy zmuszeni do odwołania wyjazdów zimowych dla dzieci i młodzieży. Mamy jednak nadzieję, że Nowy Rok przyniesie zmianę sytuacji, a wraz z nią możliwość organizacji zagranicznych kursów językowych latem 2021. W ubiegłym sezonie zrealizowaliśmy kilkanaście wyjazdów, starannie wybierając bezpieczne dla uczestników destynacje. Dzieci i młodzież były zakwaterowane u rodzin goszczących, jak również w hotelach, pensjonatach, akademikach – przestrzeniach, w których ściśle przestrzegano zasad sanitarnych. W każdym typie zakwaterowania przestrzegano protokoły sanitarne i bezpieczeństwo uczestników, którzy zdrowi i zadowoleni wrócili do swoich domów.

Nasi pracownicy nieustannie monitorują sytuację epidemiologiczną na świecie, co pozwala nam identyfikować bezpieczne destynacje do organizacji wakacyjnych obozów językowych dla dzieci i młodzieży. Jeśli tylko regulacje wewnętrzne Polski nie wprowadzą znacznych ograniczeń dla ruchu turystycznego, jesteśmy w stanie zapewnić Państwa dzieciom wyjazdy na najwyższym poziomie, z jednoczesnym zachowaniem norm sanitarnych i zasad bezpieczeństwa.

Klientów zainteresowanych aktualną ofertą ATJ Lingwista zachęcamy do kontaktu. Nasi Pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości, jednocześnie przedstawiając aktualną ofertę wyjazdową wraz z destynacjami, które uznaliśmy za atrakcyjne i bezpieczne dla uczestników organizowanych przez nas obozów i kolonii.

mat. prasowe

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content