Wystartowało badanie turystów na Dolnym Śląsku. Weź udział i wygraj nagrody!

pixabay.com

Kto podróżował po Dolnym Śląsku w 2020 roku? Co zachwyciło turystów w minionym roku? Jak epidemia koronawirusa zmieniła turystykę na Dolnym Śląsku? Na te i inne pytania odpowiedzi szukają twórcy badania „Dolnośląskie zachwyty 2020”.

Ruszyło badanie internetowe turystów odwiedzających Dolny Śląsk. Jest to próba charakterystyki osób podróżujących po Dolnym Śląsku w minionym roku, analiza ich preferencji turystycznych, ulubionych form spędzania wolnego czasu oraz aktualnych potrzeb i zainteresowań.

Mówi Jakub Feiga – Zastępca Dyrektora Biura Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej.

– Rok 2020 nie do końca należy do straconych w turystyce, dodaje Jakub Feiga.

Wytworzył się także nowy trend w turystyce, zaznacza Zastępca Dyrektora Biura Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej.

Udział w badaniu internetowym zajmuje około 15 minut. Przez najbliższy tydzień ankietę można znaleźć pod adresem: bit.ly/ankieta-dls. Publikacja wyników i raportu z badań zaplanowana jest na początek lutego.

Wypełniając ankietę można pomóc w wyborze najbardziej zachwycających miejsc na Dolnym Śląsku w 2020 roku, a także wygrać atrakcyjne nagrody.

Każda osoba, która weźmie udział w badaniu oraz odpowie na otwarte pytanie konkursowe ma szansę wygrać atrakcyjne nagrody. Do zdobycia jest m.in. nocleg w Zamku Grodno z obiadokolacją w Karczmie Rycerskiej i dodatkowo biletami wstępu do Sztolni Walimskich i na zwiedzanie zamku, wycieczka po Wrocławiu z przewodnikiem i noclegiem w hotelu ze śniadaniem oraz wstępem do wrocławskiego ZOO dla 2 osób, a także 5 plecaków turystycznych Thule. Autorzy najciekawszych odpowiedzi dostaną też gadżety Dolnego Śląska.

Więcej informacji o nagrodach i regulamin znajduje się na stronie: http://zbierajsie.pl/badanie-dls oraz na http://dot.org.pl/2021/01/12/badanie-trendow-turystycznych-2020-roku/.

inf.wł./mat. prasowe

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content