Spektakle online Opery Wrocławskiej

Fot. Próba "Opowieści Hoffmanna" / mat. pras.

Wrocławski teatr operowy rozwija platformę VOD i już w styczniu zaprosi widzów na kolejne spektakle online. Wśród tytułów pojawią się Opowieści Hoffmanna oraz balet Giselle.

Dotychczasowe realizacje wydarzeń online spotkały się z dużym zainteresowaniem widzów. Ostatni spektakl sylwestrowo-noworoczny zgromadził niemal 12 tysięczną publiczność – przyznaje Halina Ołdakowska, dyrektor Opery Wrocławskiej.

Kontynuacja transmisji na platformie VOD

W sobotę 16 stycznia o godz. 19.00 widzów Opery Wrocławskiej czeka spotkanie z Opowieściami Hoffmanna. To ostatnie, niedokończone dzieło kompozytora Jacquesa Offenbacha. W główną rolę wcieli się wybitny tenor Charles Castronovo. Publiczność mogła go już poznać podczas Gali Inauguracyjnej. Towarzyszyć mu będzie gościnnie Ekaterina Siurina, która zagra rolę Antonii.

Z kolei po ponad roku nieobecności, w sobotę 23 stycznia o godz. 19.00 na scenę powróci balet Giselle – romantyczna opowieść oparta na
legendzie spisanej przez Heinricha Heinego. Libretto opowiada o nieszczęśliwej miłości, nocnych duchach i zjawach oraz sile uczucia.

Dostęp do platformy

Oba spektakle będzie można zobaczyć w dniach transmisji poprzez zakładkę VOD na stronie Opery Wrocławskiej – gdzie można wykupić dostęp do nagrań.

Chętni będą też mieli szansę wrócić za pośrednictwem platformy do wcześniejszych wydarzeń.

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content