Niższe ceny biletów MPK z programem „Nasz Wrocław”

mat.pras.

Z programem „Nasz Wrocław” wyższe ceny biletów okresowych MPK Cię nie dotyczą!

Od 1 stycznia 2021 roku zmieni się cennik komunikacji miejskiej. Ceny biletów okresowych MPK dla osób płacących podatki we Wrocławiu nie ulegną zmianie – wystarczy dołączyć do programu „Nasz Wrocław”.

Przystąp do programu „Nasz Wrocław” już dziś!

W celu dokonania zakupu biletów okresowych w niższej cenie wystarczy zarejestrować posiadaną przez siebie kartę URBANCARD – tłumaczy Krystyna Braciak, Wydział Komunikacji Społecznej UM Wrocławia.

Uzyskaj aktywny status i korzystaj ze zniżek!

Po rejestracji w programie „Nasz Wrocław” status uczestnika będzie aktywny do końca czerwca 2021 r. Należy w tym czasie potwierdzić fakt rozliczania PIT we Wrocławiu, aby aktywować go na 24 miesiące. Można to zrobić już teraz w Punkcie Obsługi Klienta „Nasz Wrocław” w Urzędzie Miejskim przy ul. Kotlarskiej 41. Od 1 marca będzie możliwość automatycznej weryfikacji drogą elektroniczną – przesyłając UPO za pomocą aplikacji lub za pośrednictwem strony https://www.wroclaw.pl/nasz-wroclaw.

Nasz Wrocław” to nie tylko tańsze bilety!

Darmowe wejścia do sześciu wrocławskich atrakcji dla pełnoletnich uczestników Programu, w tym: pływalni Orbita, Hali Stulecia, ZOO Wrocław, Aquaparku, Hydropolis i na mecz WKS Śląsk Wrocław. Poza darmowymi wejściami, z których można skorzystać w ramach specjalnej akcji, uczestnicy programu „Nasz Wrocław” i ich dzieci mogą bez ograniczeń cieszyć się zniżkami nawet do 60 procent w 58 punktach partnerskich. Do tego grona dołączają też kolejne podmioty. Z wszystkiego korzystać mogą mieszkańcy Wrocławia, którzy tutaj płacą podatki i zainstalują aplikację Nasz Wrocław.

mat.pras.

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content