„PIES dla psa” – finał akcji wrocławskich policjantów

fot. KMP Wrocław

Kilkaset kilogramów karmy dla czworonogów, przekazali podopiecznym fundacji „Serce dla zwierząt”, funkcjonariusze z NSZZ Policjantów Komendy Miejskiej we Wrocławiu. Przez ostatnich kilkanaście dni zbierali produkty na komisariatach.

– W każdym z wrocławskich komisariatów przygotowany był odpowiedni pojemnik, do którego każda osoba chcąca pomóc czworonogom, mogła włożyć karmę, przeznaczoną dla bezdomnych psów. Każdy, kto odwiedził którykolwiek z komisariatów we Wrocławiu, czy też powiecie wrocławskim, mógł zaangażować się w pomoc zwierzakom – informuje sierż. szt. Krzysztof Marcjan.

Równolegle policjanci zorganizowali we własnym gronie zbiórkę pieniędzy na zakup karmy. Łącznie udało się zebrać kilkaset kilogramów karmy i innych akcesoriów.

– Nie da się ukryć, że akcja „PIES dla psa” zakończyła się dużym sukcesem i zapewne będzie kontynuowana również w przyszłym roku. Wszystkich, którzy chcą pomóc czworonogom, zapraszamy do wspierania lokalnych fundacji i stowarzyszeń, które zajmują się zwierzakami. Bardzo często oprócz pomocy materialnej, psy czy kotu potrzebują po prostu obecności człowieka. To nic nie kosztuje, a sprawi, że zwierzęta będą szczęśliwe – dodaje Krzysztof Marcjan.

Źródło: KMP Wrocław

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content