Mężczyźni Świętego Józefa we Wrocławiu zapraszają na Mszę Św. i świętowanie

mat. prasowe

Mężczyźni Świętego Józefa zapraszają do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa, które odbędzie się w piątek 18 grudnia 2020, tym razem  w kościele pw. św. Rodziny, przy ul. Monte Cassino 63 we Wrocławiu. Rozpocznie się o 18.30 adoracją oraz spowiedzią, po której odbędzie się Msza Św. Ze względu na istniejące obostrzenia dotyczące limitu uczestników Eucharystii wymagana jest rejestracja na stronie https://mezczyzniwewroclawiu.pl/swietujemy-18-12-2020/

Podczas Eucharystii mężczyźni będą dziękować Bogu za ten niezwykły rok i wszystko co się w nim wydarzyło, przepraszać za swoje niedoskonałości i prosić Boga Jedynego o błogosławieństwo na dalszy czas dla nas i naszych rodzin. Znajdzie się też okazja na  świadectwa, gdyby chciał się nimi podzielić z innymi. Można łączyć się duchowo, online, myślami ale Mężczyźni Świętego Józefa chcą oddawać cześć Zbawicielowi razem, ramię w ramię, w ludzkiej bliskości, wspólnotowo, jak bracia i przyjaciele. Zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym.

Mężczyźni Świętego Józefa niewiele mogą zaoferować oprócz wspólnej modlitwy i sympatycznej rozmowy przy kawie ale MĘŻCZYZNO jeśli chciałbyś wyjść ze swojej ciepłej izdebki i spędzić parę godzin w zimnym klimacie kościelnym w zapatrzeniu w serce i oczy Jezusa Chrystusa, to nie wahaj się ani chwili. Jesteś mile widziany i oczekiwany. A jeśli nawet zmarzniesz, to lepiej być zimnym ewentualnie gorącym, niż letnim.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na http://mezczyzniwewroclawiu.pl/.     

Spotkanie odbędzie się przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

·         Zasłonięciu nosa i ust (maseczka, przyłbica, chusta) w kościele

·         Dezynfekowaniu rąk przed wejściem do świątyni

·         Zachowaniu dystansu społeczny.

·         Powstrzymaniu się od uczestnictwa w przypadku pojawienia się nagle jakichkolwiek objawów chorobowych (gorączka, kaszel, katar itp).

mat. prasowe

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content