Przez 60h będą grali w Cyberpunk 2077

CD Projekt Red

Polski twórca gier – CD Projekt Red, już 10 grudnia wypuszcza na świat nową grę – Cyberpunk 2077. Premiera gry już kilka razy była przekładana, jednak teraz na pewno ujrzy światło dzienne.

Cały świat czeka na tę produkcję, już przed premierą gracze nazywają ją grą dekady, wspominając wybtine dzieło tego studia, czyli Wiedźmina 3 Dziki Gon, który sprzedał się w nakładzie ponad 20 mln egzemplarzy na całym świecie.

Okazję, którą stwarza światowa premiera gry Cyberpunk 2077, chcą wykorzystać pracownicy wrocławskiej sieci Mobile Vikings, którzy zadeklarowali się grać non stop w ten tytuł przez niemal 3 doby!

Dlaczego? odpowiada Jakub Garstka z MV.

Nasz rozmówca informuje również, czym jest egzoszkielet, na którego zakup zostaną przeznaczone zebrane fundusze, a także kto będzie mógł z niego skorzystać.

Egzoszkielet. Fot. technomex

Chcąc wziąć udział w zbiórce, wystarczy wejść 10 grudnia na platformę streamingową Twitch.tv – www.Twitch.tv/MobileVikings, na której – w dniu globalnej premiery Cyberpunk 2077 – wrocławianie podejmą próbę przejścia gry bez robienia przerw.

Zajmie to około 50-60 godzin. Przebieg gry będzie relacjonowany 24/h. Aby wpłacić pieniądze na zakup egzoszkieletu, nie trzeba się rejestrować. Wpłat dokonywać będzie można aż do zakończenia gry.

inf. pras. MV

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content