„Czarodziejski flet” 6 grudnia w WTL

teatrlalek.wroclaw.pl

Wrocławski Teatr Lalek zaprasza na mikołajkowy spektakl 6.12 o godz. 15:00 – „Czarodziejksi flet” z muzyką W.A. Mozarta w reżyserii Marka Zakostelecky’ego. O spektaklu opowiadał nam aktor Grzegorz Mazoń.

Po spektaklu, ok. godz. 16:00, odbędziecie się spotkanie na żywo z aktorami.
W komentarzach pod postem z transmisją na Facebooku, będzie można zadawać pytania ulubionym aktorom: https://www.facebook.com/Wroclawski.Teatr.Lalek

CZARODZIEJSKI FLET (6+) nie jest operą. To muzyczny spektakl dla całej rodziny stworzony na podstawie jednego z najsłynniejszych dzieł Mozarta i opowiadający o magicznej sile muzyki. Przedstawienie oswaja dzieci z muzyką klasyczną i jest wspaniałym wstępem do przyszłych wizyt w operze.

Przedstawienie rozpoczyna się. Na scenie, pod rozgwieżdżonym niebem, pojawia się sam Wolfgang Amadeusz Mozart. Kompozytor zaprasza widzów do swojego magicznego Operatorium, pełnego najróżniejszych instrumentów i przedmiotów o nieznanym przeznaczeniu. Przy ich pomocy wyczarowuje piękną, ponadczasową opowieść o relacjach – nocy i dnia, Tamina i Paminy, Papagena i Papageny. Z okna współczesnej scenografii wyłania się nagle zupełnie inna, baśniowa rzeczywistość, zamieszkana przez postaci w barokowych perukach i kostiumach.

Bez biletów i bez logowania!

mat.pras.

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content