Wrocławscy policjanci dołączyli do akcji „Pies dla Psa”

fot. Radio Rodzina

„PIES” dla PSA’’ pod tą właśnie nazwą Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu zorganizował zbiórkę dla zwierzaków będących w potrzebie. Inicjatywa ta powstała wspólnie z organizacją pożytku publicznego „Serce dla Zwierząt” z Prusic. Mundurowi zbierać będą teraz m.in. karmę, smycze oraz inne psie smakołyki, a także zachęcają wszystkich mieszkańców do ich pozostawiania w specjalnych pojemnikach, które znajdują się w każdym komisariacie. W szeregach wrocławskiej Policji również służą psi funkcjonariusze, dlatego tym chętniej policjanci angażują się w tego typu przedsięwzięcia, bo wiedzą jakie to ważne. Chcąc pomóc innym pamiętajmy o wszelkich zasadach bezpieczeństwa w dobie zagrożenia epidemicznego. 

Wrocławscy policjanci apelują o pomoc dla potrzebujących psiaków. Akcja pn. „PIES” dla PSA ma na celu m.in. zebranie mokrej i suchej karmy dla czworonogów. W trosce o zdrowie i prawidłowy rozwój zwierząt, mundurowi chcą zebrać żywność dobrej jakości, wytworzoną przez producentów uznanych na rynku marek. Pieski potrzebują również smycze i chętnie przyjmą wszelkiego rodzaju smakołyki. Zbiórka jest skierowana do wszystkich, którym tak jak policjantom, los czworonogów nie jest obojętny.

Wszystko co uda się zebrać, zostanie przekazane Prusickiej organizacji pożytku publicznego „Serce dla Zwierząt”, która działa na rzecz zwierząt ratując je przed zgubnym losem.

Karmę można przynieść i umieścić w przygotowanych do tego specjalnie pojemnikach, które to umieszczono w każdym wrocławskim komisariacie Policji. Odwiedzając jednostki Policji, bezwzględnie stosujmy się do obostrzeń obowiązujących obecnie na terenie naszego kraju, które wprowadzono w zw. ze stanem epidemii.

Akcję można wesprzeć również ,NIE WYCHODZĄC Z DOMU’’, a dokonując wsparcia finansowego na numer konta 56 9583 0009 0210 4500 2000 0010, w tytule wpisując WPŁATA NA CELE STATUTOWE.

Jest to najprostsza forma pomocy potrzebującym zwierzakom, mająca bezpośredni wpływ na poprawę ich bytu, a dająca satysfakcję osobom biorącym w niej udział.

Więcej informacji można uzyskać u koordynatora akcji pod numerem telefonu 509 576 737 oraz od wrocławskich funkcjonariuszy z NSZZP.

Akcja potrwa do 15 grudnia br. i serdecznie zachęcamy do wzięcia w niej udziału!

mat. prasowe/Zespół Komunikacji Społecznej KMP we Wrocławiu

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content