Zaproszenie na Festiwal Echo

Fot. Vide et Crede

Filmy Miłość i Miłosierdzie, Wyklęty, Bóg w Krakowie czy Gendelyk, a także spotkania z twórcami takimi jak Konrad Łęcki, Dariusz Regucki, Vladyslav Robskyi czy Magdalena i Rafała Kołodziejczykowie to tylko niektóre z wydarzeń Festiwalu Echo.

Festiwal Echo to wydarzenie, które jest echem organizowanych przez partnerów festiwali. Projekt ten polega na wspólnej organizacji przedsięwzięcia festiwalowego, na którym każdy z festiwalów członkowskich będzie miał okazję do zaprezentowania swoich laureatów i
wyróżnione filmy. W tym roku odbędzie się dzień dedykowany filmowi ukraińskiemu, polskiemu, armeńskiemu i włoskiemu.

W dniu przeznaczonym polskiej sztuce filmowej, czyli 20 listopada, zobaczymy filmy dokumentalne oraz fabularne zrealizowane przez polskich twórców, a nagrodzone wcześniej na Międzynarodowym Festiwalu Filmów MAKSYMILIANY we Wrocławiu.

W ramach tego dnia zaprezentujemy nie tylko wspomniane polskie produkcje, ale również zaprosimy do udziału w wydarzeniu ich autorów, twórców czy ekspertów. Festiwal Echo zostanie zrealizowany w całości w formie on-line w dniach 19-22 listopada 2020 r.

Jednym z organizatorów wydarzenia jest wrocławska Fundacja Vide et Crede, reprezentująca w projekcie Międzynarodowy Festiwal Filmów MAKSYMILIANY. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny. Oglądanie filmów wymaga jedynie zalogowania się na stronie echofestival.eu, gdzie dostępny jest także szczegółowy program wydarzenia.

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content