Rewolucja na skalę światową we wrocławskim Aquaparku. Teraz zapłacisz okiem

fot. Radio Rodzina

Jako pierwszy kompleks basenowy na świecie, Aquapark Wrocław wprowadza płatność okiem. Pomimo pandemii obiekt przygotowuje się na powrót swoich gości.

Co oznacza w praktyce możliwość płatności okiem? Odpowiada menadżer ds. komunikacji i PR PayEye – Stefan Augustyn.

Wystarczy, że zbliżymy się do specjalnego terminala i już możemy zapłacić za transakcję – dodaje menadżer.

Jak tylko usłyszałem o możliwości dokonywania płatności okiem, pomyślałem, że to idealne rozwiązanie dla klientów naszego Aquaparku. Na basen, saunę czy siłownię przychodzi się ze spakowanym ręcznikiem, strojem sportowym, kostiumem kąpielowym i klapkami. Jeśli nie musimy mieć ze sobą portfela ani telefonu, a płatności dokonamy dosłownie w mgnieniu oka, to nasz pobyt stanie się szybszy i łatwiejszy. Uwielbiamy takie technologiczne nowości

– mówi Grzegorz Kaliszczak, prezes Aquapark.

Do programu płatności okiem dołączyło również lodowisko przy Stadionie Wrocław, które zostanie otwarte już w najbliższą sobotę (14.11).

Co trzeba zrobić, aby mieć możliwość zapłaty tęczówką oka?

Wystarczy się zarejestrować na stronie www.payeye.com i zasilić darmowe konto. Podczas pierwszej wizyty w Aquaparku czy na lodowisku zostanie utworzony wzorzec biometryczny (payeye kod), który będzie wykorzystywany do bezpiecznych płatności. Korzystanie z konta, jak i transakcje dokonane tęczówką oka są bezpłatne.

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content