Projekt „Nasycamy zdrowiem” – warsztaty żywieniowe dla rodziców

mat.pras.

Zbliża się druga odsłona projektu żywieniowego „Nasycamy zdrowiem”. Będą to warsztaty kulinarne dla rodziców, w formule łączącej spotkanie online i gotowanie. W październiku odbędą się dwa tematyczne warsztaty. Udział w nich jest bezpłatny.

Nasycamy zdrowiem to projekt żywieniowy prowadzony przez Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego. Jego celem jest pomoc w kształtowaniu zdrowych nawyków żywieniowych oraz poszerzaniu wiedzy na ich temat. Projekt adresowany jest przede wszystkim do rodziców najmłodszych wrocławian, dzieci w wieku od 3 do 10 lat.

Gotowanie online

Każdy z uczestników warsztatów gotuje w swojej kuchni, ale dzięki wykorzystaniu nowych technologii, może na bieżąco sprawdzać, jak to robi prowadząca. Ponadto dzień przed warsztatami każdy uczestnik otrzyma bezpłatnie od organizatora wszystkie produkty potrzebne do stworzenia smacznego, pożywnego i zdrowego posiłku.

Warsztaty prowadzi psychodietetyk Małgorzata Talaga-Duma i to pod jej czujnym okiem odbywać się będzie wspólne gotowanie.

Warsztaty zostały podzielone tematycznie w zależności od grupy odbiorców:

  • 27 października (wtorek), godz. 18.00–19.30 – warsztaty dla rodziców dzieci w wieku 3–6 lat. Tematem spotkania będzie przygotowanie smacznych podwieczorków;
  • 29 października (czwartek), godz. 18.00–19.30 – warsztaty dla rodziców dzieci w wieku 7–10 lat. Ich tematem będzie przygotowania zdrowych, pełnowartościowych śniadań.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Więcej informacji oraz link do zapisów na stronie WCRS.

Warsztaty są częścią projektu Nasycamy zdrowiem, który jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie tematyką zdrowego odżywiania, przygotowywania pełnowartościowych posiłków, które są smaczne i zdrowe.

Kolejne warsztaty już w listopadzie.

mat.pras.

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content