Posadź drzewo z akcją WROśnij

fot. Radio Rodzina

Rozpoczyna się kolejna akcja WROśnij, celem tego projektu miejskiego jest uhonorowanie przyjścia na świat nowych wrocławian.

Rodziny najmłodszych wrocławian mogą uhonorować przyjście na świat swojego dziecka i uczynić je patronem jednego z 300 drzewek, które zostaną posadzone w Stolicy Dolnego Śląska.

Chętni powinni zarejestrować się na stronie Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego https://wcrs.wroclaw.pl/wrosnij poprzez formularz zgłoszeniowy.


Wystarczy wybrać lokalizację, podać imię i datę urodzenia dziecka oraz dane kontaktowe. Nowością jest konieczność wybrania godziny sadzenia drzewka. Jest to rozwiązanie wynikające z obecnej sytuacji epidemiologicznej, które ma chronić zarówno przybywające rodziny, jak i pracowników obecnych podczas planowanego wydarzenia.

Akcja przeznaczona jest dla uhonorowania dzieci urodzonych w latach 2019-2020. Zapisy potrwają do 11 października lub wyczerpania zapasów drzewek.

Projekt Wrośnij we Wrocław zapoczątkowany został w 2017 roku. Od tego czasu już ponad 1200 drzewek ma swoich patronów – wrocławskie dzieci.
Rodzina otrzymuje certyfikat potwierdzający udział w projekcie, a także lokalizację drzewka, które może odwiedzać. Wiosną 2020 r. ze względu na epidemię sadzenie drzewek odbyło się bez udziału rodzin – przywitanie drzewek odbyło się pod koniec sierpnia.

inf. pras. ZZM

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content