Konferencja „Bóg, honor, mężczyzna”

fot. Radio Rodzina

Mężczyźni Świętego Józefa zapraszają na pierwsze po wakacjach spotkanie mężczyzn, które odbędzie się w piątek 25 września w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu, aby wspólnie modlić się i wielbić Jezusa Chrystusa.

Tradycyjnie wydarzenie rozpocznie się adoracją o 18.30, po której zostanie odprawiona Eucharystia a następnie ks. Jerzy Morański SDS, rekolekcjonista i były wieloletni opiekun Wspólnoty Słowa Sykomora, wygłosi konferencję pt. „Bóg, honor, mężczyzna”.

Tym razem Mężczyźni Świętego Józefa zapraszają już od 17.00 do wspólnego poprowadzenia modlitwy w ramach Męskiego Oblężenia Jasnej Góry. Będzie ona transmitowana online do wszystkich miejsc w Polsce i zagranicą, w których spotykają się mężczyźni uczestniczący w tygodniowych obchodach IV Narodowej Pielgrzymki Mężczyzn na Jasną Górę.

Aktywny udział w modlitwie sprawi, że wrocławski, męski głos mocno wybrzmi w środowisku polskich mężczyzn na chwałę Jezusa Chrystusa.

„Słowo ojczyzna pochodzi od rzeczownika „ojciec” a ojciec to przecież mężczyzna (i tylko mężczyzna), dla którego Bóg, honor oraz rodzina są na pierwszym miejscu. Posłuchajmy w męskim gronie ks. Jerzego Morańskiego SDS, który poruszy ten temat podczas piątkowej konferencji pt. Bóg, honor, mężczyzna.”

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content