Indoor Cycling Maraton we wrocławskim Aquaparku

mat. pras. aquapark

Już 12 września Strefa Fitness wrocławskiego Aquaparku organizuje event „Zakręć z nami! Maraton Indoor Cycling w Aquaparku”, który zainauguruje kolejny sportowy sezon.

Maraton poprowadzą wrocławskie gwiazdy indoor cyclingu, ikony sceny kolarsko-fitnessowej, dobrze znane wrocławianom z najlepszych miejskich klubów fitness – Darek Bołozowski, Kasia Kowalczyk i Gosia Kuczyńska.

Trenerzy słyną z autorskich programów treningowych z odpowiednio dobranymi efektami muzyczno-świetlnymi.

Na uczestników wydarzenia czekają konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, które ufunduje partner wydarzenia Olimpius – Triathlon & bike fitting 3D. Uczestnicy wezmą udział w zawodach sprinterskich. Zwycięzcami będą ci, którzy pokonają określone dystanse w najkrótszym czasie. Nagrody to: usługa Bike Fittingu 3D, który osobiście poprowadzi dwukrotny Mistrz Polski w Traithlonie – Kacper Adam; serwis rowerów sportowych; karnety oraz wejściówki do Aquaparku, a także pakiety gadżetów od partnerów.

Organizator eventu zadba o specjalistyczny sprzęt do pokonania maratonu – 12 września tereny zewnętrzne przed Strefą Fitness wrocławskiego Aquaparku wypełni kilkadziesiąt rowerów do spinningu.

Podczas wydarzenia Instruktorzy zadbają o to, by każdy z uczestników maratonu dojechał do upragnionej mety, czyli na rowerze stacjonarnym pokonał dystans o długości 42 km w 3h.

„Zakręć z nami! Maraton Indoor Cycling w Aquaparku” odbędzie się 12 września 2020 na terenach zewnętrznych przed Strefą Fitness, od strony ul. Borowskiej 99, w godzinach 11:00-14:00. Liczba miejsc jest ograniczona. Na wydarzenie obowiązuje zakup dedykowanego biletu uczestnictwa w wysokości 35 zł/osoba, który można zakupić na stronie internetowej www.aquapark.wroc.pl

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content