Zwycięzcy konkursu Radia Rodzina dzielą się swoimi wrażeniami

fot. Radio Rodzina

Państwo Szutkowie dzięki Radiu Rodzina spędzają swój urlop nad Bałtykiem w Ośrodku Rekolekcyjno-Wypoczynkowym „Gwiazda Morza” w Grzybowie. Podzielili się z nami swoimi wrażeniami po przybyciu nad polskie morze.

Kolejna porcja informacji i zdjęć od naszych słuchaczy, którzy wygrali w konkursie wakacje dla 4 – osobowej rodziny nad morze.

„Witamy serdecznie i pozdrawiamy całą redakcję Radia Rodzina z ks. Rafałem na czele. Pogoda u nas ostatnio w kratkę. Trochę deszczu trochę słońca, ale nie narzekamy. W ośrodku znajduje się samoobsługowa kawiarenka, piłkarzyki, planszówki i różne gry więc się nie nudzimy. Oprócz plażowania odwiedziliśmy Miasto Myszek – dzieciaki były zachwycone ilością myszek i ich domkami. Wczoraj z racji pogody byliśmy w kołobrzeskim kinie. Z całego serca polecamy Ośrodek Gwiazda Morza dla wszystkich, którzy chcą odpocząć. Jedzonko przygotowywane przez siostry jest przepyszne. Dla chętnych jest możliwość uczestniczenia w codziennej Mszy świętej. Na terenie Ośrodka znajduje się przepiękna kaplica z elementami nadmorskiego klimatu”.


Jak widać na przesłanych zdjęciach są bardzo szczęśliwi, spędzają wspólny czas aktywnie i nie brakuje im przy tym dobrej zabawy.

„Parafia mieszcząca się przy Ośrodku Wypoczynkowym „Gwiazda Morza” gościła w niedzielę (23 sierpnia) fundację Rampa. Pomaga ona ludziom z uzależnieniami. Fundacja zorganizowała Family Camp, podczas którego można było wysłuchać świadectwa osób, którym pomogła, zjeść grochówkę, a dzieci mogły powspinać się na ściance. Dzisiaj (24.08) pomagaliśmy posprzątać i na końcu zrobiliśmy sobie zdjęcie z Panem Dobromirem -założycielem fundacji. W niedzielę odbyły się także zawody na ławeczce pod tytułem „Zapytaj tatę czy bierze 100 na klatę”. Ja podniosłem tylko 80 – dawno nie ćwiczyłem 🙂 W ramach udźwignięcia 100 kg można było otrzymać płytę CD z muzyką fundacji. Jeszcze raz serdecznie pozdrawiamy z Grzybowa”.

Przypomnijmy, Pan Paweł z żoną Beatą są małżeństwem od prawie 11 lat. Mają dwójkę dzieci: 5,5 – letniego Kubusia i 3,5 – letnią Martynkę. Rodzina mieszka w Lutyni. Dzięki naszej rozgłośni wygrali tygodniowy pobyt nad Bałtykiem.

O zwycięzcach pisaliśmy TUTAJ:

Szczegóły na temat ośrodka można znaleźć na stronie: http://www.gwiazda-morza.pl/

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content