Ile kosztuje wypożyczenie samochodu na lotnisku w Warszawie?

samochód

Warszawa to miejsce na mapie Polski, które jest odwiedzane przez setki osób każdego dnia, przy czym wiele z nich przyjeżdża tu w celach biznesowych. Bliskość dwóch portów lotniczych – lotniska Chopina oraz lotniska Warszawa-Modlin sprzyja rozwoju branży rent a car. Ile kosztuje wypożyczenie auta na lotnisku w Warszawie oraz na jakie udogodnienia możemy liczyć, przeczytasz w artykule poniżej.

Wypożycz auto na lotnisku

Jeżeli często podróżujesz służbowo lub mieszkasz za granicą i do Polski przylatujesz tylko okazyjnie, warto skorzystać z oferty wypożyczalni samochodów CarFree. Bogata flota samochodów każdej klasy przy jednoczesnym niskim koszcie wynajmu, zadowoli nawet najbardziej wymagającej osoby. Mamy możliwość zarezerwowania i odbioru wybranego przez nas pojazdu, bezpośrednio z lotniska, zarówno przy przypadku portu Warszawa Chopin jak i Warszawa-Modlin. Pozwoli nam to na spokojne przemieszczenie się do centrum miasta lub w każde inne miejsce, co jest szczególnie wygodne w przypadku portu Warszawa-Modlin, który mieści się ok. 40 km od centrum Warszawy. W celu dokonania rezerwacji wystarczy jedynie wypełnienie formularza online znajdującego się na stronie internetowej lub złożenie zamówienia telefonicznie. Warto także wspomnieć, że aby wypożyczyć samochód, konieczne jest spełnienie zaledwie 3 warunków:

  • ukończony 21 rok życia;
  • posiadanie prawa jazdy minimum rok;
  • okazanie dowodu osobistego lub paszportu

Jeżeli w planie mamy, że samochód będzie prowadzony także przez osobę inną niż wynajmujący, konieczne jest zgłoszenie dodatkowego kierowcy w momencie rezerwacji online lub telefoniczne. Obowiązują go w tym przypadku takie same warunki jak wynajmującego.

Wynajem samochodu – jaki jest koszt ?

Cena uzależniona jest od klasy samochodu oraz czasu trwania wynajmu. Po uzupełnieniu formularza rezerwacyjnego otrzymamy pełne informacje na temat kosztów. Standardowo cena za podstawienia auto przy wynajmie do 3 dni wynosi 80 zł. Powyżej 3 dni odbiór samochodu na lotniku jest bezpłatny. Nie jest także pobierana kaucja za wynajem. Przy wynajmie krótkoterminowym, nie obowiązuje także limit kilometrów. Możliwa jest także podróż za granicę, jednak pamiętać należy, że możliwe jest to jedynie do krajów Unii Europejskiej, po uprzednim zgłoszeniu pracownikowi biura. Za rezerwacje możemy zapłacić, dokonując płatności online, tradycyjnym przelewem lub kartą podczas odbioru pojazdu. Cena wynajmu za dobę zaczyna się już od 95 zł za samochód segmentu A (Skoda Citygo, Mitsubishi Spacestar), po 319 zł/dobę za segment D Premium (Volvo XC60,  BMW 520). Za Hyundaia I30 lub Seata Leona zapłacimy 129 zł/dobę, natomiast Mazdę 6 – 199 zł/dobę.  Istnieje także możliwość wynajmu samochodów dostawczych oraz 9-osobowych busów. Oczywiście do każdego samochodu możemy zamówić akcesoria takie jak GPS lub fotelik dla dziecka – dostępny w wielu opcjach wagowych. Elastyczne opcje na jakie możemy się zdecydować, korzystając z wypożyczalnia samochodów, to wynajem krótkoterminowy (trwający do 1 miesiąca), wynajem średnioterminowy (trwający od miesiąca do 24 miesięcy) oraz długoterminowy (trwający przeważnie 2-5 lat).

Jeżeli interesuje Cię wynajem pojazdu w dużych miastach Polski, może zainteresuje Cię wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu. Wszystkie wskazówki znajdziesz w artykule Czy we Wrocławiu można wynająć samochód z wypożyczalni bez konieczności opłacania kaucji?.

mat. prasowe

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

Skontaktuj się z redakcją Radia Rodzina!

71 322 20 22 studio@radiorodzina.pl
Skip to content